30.04.2018 – 06.05.2018.

Dzień Godz.                                        Intencja

700

Eleonora Pikul z int. Marii i Ryszarda Burzec.

1800

Karol Bielat w 5 rocz. śmierci z int. syna z rodziną.

Zygmunt Niemczura.

Zygmunt Bogacz.

700

Zygmunt i Balbina Szałaśny.

1800

Zygmunt Pikul z ok. imienin.

NMP Królowej Polski

700

Z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla członków róży pw. św. Józefa, a dla zmarłych członków o życie wieczne.

1000

Z podz. Matce Bożej i Jezusowi Miłosiernemu za dotychczasowe łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i szczęśliwe życie dla Ireny i Władysława w 62 rocz. ślubu.

1600

Kaczówka

W int. fundatorów kapliczki na Kaczówce o szczęście wieczne, a dla obecnych mieszkańców za odnowienie otoczenia, renowację kapliczki, ufundowanie tablicy oraz w int. wszystkich którzy bezinteresownie swoją pracą, materialnie i finansowo pomagali w odnowieniu kapliczki o Boże bł., zdrowie, potrzebne łaski i szczególną opiekę Matki Bożej dla nich.

830

Emilia i Bronisław Wawrzonek w 1 rocz. śmierci Emilii z int. syna Wiesława z rodziną

630

Zygmunt Krzemiński.

700

Eleonora Pikul z int. swatów Burców.

1800

Czesław Wróbel w 4 rocz. śmierci.

1700

Felicja i Józef Marek

700

Edward Szach w 30 dzień od śmierci z int. siostry Teresy Kędzior z rodziną.

1800

Kazimiera i Tadeusz Gadawski w 1 rocz. śmierci.

700

Edward i Helena Wąchała w 4 rocz. śmierci Edwarda.

1000

W int. OSP w Radgoszczy i w Żdżarach z prośbą o Boże bł., opiekę św. Floriana, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

1130

W intencji Parafian

1600

Helena i Władysław Pikul w rocz. śmierci Heleny.

830

Walerian Wolak z int. mieszkańców z ul. Porębskiej z Dulczy Wielkiej.

Od 30 kwietnia za zgodą najbliższej rodziny ks. Roman Banaś w Sulimierzu odprawi 24 Msze św. za śp. Emilię Seternus, ks. Janusz Królkowski 19 intencji za śp. Pawła Surgota, ks. prałat Stanisław Gawęda 104 intencje za śp. Waleriana Wolaka, a ks. Robert Biel w maju poza parafią będzie odprawiał mszę św. gregoriańskie za śp. Władysławę Fijał.

Z naszej Parafii Pan Bóg odwołał do Siebie śp. Władysława Nęgę. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...