27.05.2018 – 03.06.2018.

Dzień Godz.                                        Intencja

700

Marian Pikul w 11 rocz. śmierci.

1800

Helena i Jan Grabowski w 27 rocz. śmierci Jana.

700

Władysława i Jan Błachaniec w 2 rocz. śmierci Władysławy.

1800

Z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Wiktorii z ok. 90 rocz. urodzin z int. wnuków i prawnuka.

700

Maria, Jan i Franciszek Kania.

1800

W int. Edwarda z prośbą o dostrzeżenie problemu i uwolnienie z nałogu za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Jana Pawła II.

700

W int. mieszkańców Lisiaków Południowych z podz. za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Bożą w rodzinach, zdrowie a także szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść oraz obfite bł. Boże dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

1000

Z podz. Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski przez mieszkańców Żdżar, z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej w życiu, w pracach polowych, o zachowanie od nieszczęść, kataklizmów i szczęśliwe zbiory.

1600

W int. mieszkańców Podlesia z ul. Szczucińskiej z podz. za dotychczasowe łaski za uchronienie od nieszczęść i gradobicia, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinach oraz o szczęśliwe zbiory, a także o zdrowie i siły dla naszych kapłanów.

Narożniki

830

W intencji kapłanów pracujących w naszej parafii, o zdrowie życzliwość od ludzi, w int. mieszkańców Narożnik z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w rodzinach i o zdrowie, a także szczęśliwe zbiory i zachowanie od nieszczęść.

700

W int. mieszkańców z ul. Kopernika z prośbą o urodzaje i zachowanie od kataklizmów oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinach.

1800

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zachowanie od nieszczęść i kataklizmów, szczęśliwe zbiory, zdrowie i bł. Boże w rodzinach mieszkańców ul. Polnej i Grochowisk.

1800

Anastazja Minorczyk w 30 dzień od śmierci z int. córki Genowefy z rodziną.

700

O bł. Boże dla rodzin mieszkańców Trzydniaków oraz z prośbą o urodzajne zbiory i ochronę przed klęskami.

1000

O szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść, huraganów i gradobicia i o Boże bł. w rodzinach mieszkańców Górek.

1130

W intencji Parafian.

1600

W int. mieszkańców z ul. Mały Dwór z prośbą o Boże bł., zgodę w rodzinach, szczęśliwy przebieg prac polowych i pomyślne zbiory oraz o opiekę Matki Bożej dla kapłanów naszej parafii.

Narożniki

830

Poza parafią są odprawiane Msze św. za śp. Waleriana Wolaka, śp. Władysławę Fijał, śp. Mariana Błachańca, za śp. Edwarda Szacha.