04.06.2018 – 10.06.2018.

Godz.

Intencja

700

Władysław Nęga w 30 dzień od śmierci z int. żony.

1800

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej w pracach polowych oraz o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów dla mieszkańców   Lisiaków Południowych.

700

Anastazja Kędzior w 28 rocz. śmierci.

1800

Z prośbą o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych, o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla kapłanów w naszej parafii pracujących oraz dla mieszkańców Zarzecza za cmentarzem.

700

W int. mieszkańców Kaczówki z podz. Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. w rodzinach i opiekę Matki Bożej oraz szczęśliwe zbiory i zachowanie od nieszczęść i kataklizmów.

1800

Z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., zachowanie od nieszczęść, szczęśliwe zbiory, miłość i zgodę w rodzinach, o pokój w naszej Ojczyźnie i całym świecie, w int. Papieża i wszystkich jego intencjach, w int. kapłanów posługujących w naszej parafii oraz o powołania kapłańskie i zakonne z int. mieszkańców ul. Jagiellońskiej, ks. Florka i Józefa Otfinowskiego.

Tomasz Szkotak.

1800

W int. mieszkańców Porąb z podz. za dotychczasowe łaski za uchronienie od nieszczęść i gradobicia, z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinach, oraz o szczęśliwe zbiory.

Zygmunt Bogacz.

1800

O łaskę powołań dziewcząt do służby zakonnej oraz świętych powołań kapłańskich z naszej parafii, umocnienie w pracy dla ks. proboszcza i ks. wikariusza, o zdrowie dla ks. kanonika St. Gawędy, o wzrost wiary u dzieci i młodzieży z int. pewnej osoby.

630

Honorata, Jan, Władysław Miłkoś.

700

Mieczysław Kogut w 7 dzień od śmierci z int. żony.

700

Irena, Emil Gondek w 1 rocz. śmierci Ireny.

1000

Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Zofii i Stanisława Dudek z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i św. Kazimierza, o zdrowie na dalsze wspólne lata małżeńskiego życia z int. córek Joli i Joanny z rodzinami.

1130

W intencji Parafian.

1600

Ewa i Ireneusz Szeliga w 9 rocz. śmierci.

Narożniki

830

W 7 rocz. ślubu Ireny i Franciszka z podz. za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matyki Bożej i św. Rodziny na dalsze lata małżeńskiego i rodzinnego życia.

Z naszej Parafii Pan Bóg odwołał do Siebie śp. Mieczysława Koguta. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...

Poza parafią są odprawiane Msze św. za śp. Waleriana Wolaka, śp. Mariana Błachańca i śp. Edwarda Szacha.