30.07.2018 – 05.08.2018.

Dzień Godz.                                        Intencja

700

† Zygmunt Niemczura w 7 r. śm.

700

† Tomasz Gondek w 17 r. śm.

700

† Franciszek, Maria i Robert Brzychczy, Andrzej Świątek.

1900

O właściwy przebieg leczenia i szczęśliwe zejście z tego świata dla Bogu wiadomej osoby.

700

† Edward Szach z int. Jacka Dworaka z rodziną.

1900

† Mieczysław Kogut od swatowej Joanny Grabowskiej.

630

† Emilia Seternus z int. Danuty i Władysława Babiarz.

700

† Władysław Nęga z int. Tadeusza Pikula z rodziną.

1900

† Władysław Piłat z int. Władysławy Ryk z rodziną.

Narożniki

1700

W 18 r. urodzin Piotra, o Boże bł., opiekę Matki Bożej i zdrowie.

700

† Władysław Nęga z int. chrześniaka Pawła Rój.

1900

W int. Eweliny i Jakuba w 1 r. ślubu z podz. i z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej i o dar potomstwa.

700

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej, o potrzebne łaski do dobrego życia dla członkiń róży pw. św. Matki Teresy z Kalkuty i ich rodzin, a dla zmarłych o szczęście wieczne.

830

W int. rodziców i rodzeństwa śp. Dominika Węża o Boże błog., zdrowie, ukojenie bólu i pociechę po odejściu syna i brata, z int. dziadków Teresy, Tadeusza Wąż i cioci Barbary z mężem i dziećmi.

1000

W int. Magdaleny i Pawła Sipior w 10 r. ślubu, ślubu z prośbą o Boże bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

Narożniki

1100

† Stanisław Miłkoś w 2 r. śm. z int. żony z rodziną.

Wikariusz ks. Bogdan Florek za zgodą najbliższej rodziny od 30 lipca odprawi 33 intencje mszalne z intencji uczestników pogrzebu za śp. Mieczysława Koguta. Ks. prałat Stanisław Gawęda za zgodą najbliższej rodziny odprawi w Domu Księży Emerytów w Tarnowie 54 intencje mszalne z intencji uczestników pogrzebu śp. Dominika Węża w intencji rodziny, z prośbą o Boże błog., zdrowie, ukojenie bólu i pociechę po odejściu syna i brata. Intencje są zamieszczone na stronie Internetowej Parafii i na tablicy ogłoszeń.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za zmarłych śp.: Anastazję Minorczyk, Stanisława Frąca, Mieczysława Koguta.