06.08.2018 – 12.08.2018.

Dzień Godz.                                        Intencja

700

† Edward Szach z int. Pabianów i Szachów.

700

1.     † Władysław Piłat z int. sąsiada Seternusa.

2.     † Władysława i Bronisław Aksamit.

700

† Krzysztof i Zbigniew Frąc, siostra Agata z rodziną.

1900

† Jan Minorczyk z int. córki Małgorzaty z rodziną.

700

1.     † Stefan i Krystyna Frąc, córka Agata z rodziną.

2.     † Bronisław Wójcik z int. syna Adama z rodziną.

700

† Janina i Władysław Ledwoń w 1 r. śm. Janiny.

1900

W int. Władysławy Ryk z ok. urodzin z prośbą o dalsze Boże bł., zdrowie, pomyślność oraz o radość życia, a także w podzięce za przeżyte lata oraz w int. dzieci, wnuków i prawnuków.

700

1.     † Emilia i Józef Biel w 10 r. śm. Emilii.

2.     † Stanisław, Ewa, Stanisław, Karolina i Jan Banaś.

1400

Ślub: Kilian Natalia - Karkosza Wojciech.

700

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej, o potrzebne łaski dla członkiń róży pw. św. Jadwigi i ich rodzin, a dla zmarłych o szczęście wieczne.

830

+ Helena, Stanisław i Alicja Kozaczka w 2 r. śm. Stanisława.

1000

W int. Józefy i Mariana Skiba w 50 r., ślubu, z podz. za otrzymane łaski od Pana Boga i Matki Bożej Przenajświętszej, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie z int., syna z rodziną.

Narożniki

1100

† Tadeusz i Maria Chudy w 1 r. śm.

Ks. prałat Józef Frąc od 3 sierpnia 2018 r. za zgodą najbliższej rodziny w Legnicy będzie odprawiał Msze św. za śp. Bronisława Wójcika, a ks. Czesław Sołtys w Gdańsku za św. Fryderyka Kupca od uczestników pogrzebu. Intencje są wywieszone na tablicy ogłoszeń i stronie Internetowej parafii.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za zmarłych śp.: Anastazję Minorczyk, Stanisława Frąca, Mieczysława Koguta oraz w intencji rodziny śp. Dominika Węża, z prośbą o Boże błog., zdrowie, ukojenie bólu i pociechę po odejściu syna i brata.