13.08.2018 – 19.08.2018.

Dzień Godz.                                        Intencja

700

1.      † Józef Pikul i jego rodzice w 2 r. śm. Józefa.

2.      † Władysław Banaś, jego rodzice i synowa Irena.

700

1.      † Rozalia i Jan Taraska z int. Zofii Kmieć.

2.      † Jan i Anastazja Bugaj, synowie Stanisław i Bronisław.

Uroczystość Wniebowzięcia NMP

700

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i urodzajne zbiory, z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej w rodzinach mieszkańców Trzydniaków.

830

1.      Dziękczynna z int. mieszkańców ul. Mały Dwór, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o szczęśliwe zbiory, opieką Bożą, zachowanie od nieszczęść, o Boże bł. i opiekę Matki Bożej.

2.      Dziękczynno – błagalna w int. rodziny Panek.

1000

Z podz. za opiekę Bożą, otrzymane łaski, dotychczasowe zbiory od mieszkańców Lisiaków Południowych, z prośbą o zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych, o Boże bł., w rodzinach, o opiekę Matki Bożej dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

Narożniki

1100

† Bronisław Wójcik z int. syna Stanisława z rodziną.

700

1.      † Agata i Piotr Kmieć z int. Zofii Kmieć.

2.      † Stanisław Rzeźnik.

700

† ks. Ignacy Piwowarski z int. parafianki.

1900

W int. Janiny z ok. 70-tych urodzin z podz., za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł., zdrowie na dalsze lata życia.

700

1.      † Maria i Tomasz Frąc z int. córki Elżbiety z ok. imienin Marii.

2.      W 10 r. ślubu Gabrieli i Piotra z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej.

† Jan i Stefan Surgot.

830

† Tomasz Frąc z int. córki Elżbiety.

1000

W int. OSP w Radgoszczy z ok. 90 rocznicy powstania OSP Radgoszcz oraz z okazji poświęcenia nowego sztandaru, z prośbą o Boże bł., szczególną opiekę św. Floriana patrona strażaków, o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w czasie służby oraz w życiu rodzinnym.

Narożniki

1100

† Czesław Król w 10 r. śm.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za zmarłych śp.: Bronisława Wójcika, Fryderyka Kupca, Anastazję Minorczyk, Mieczysława Koguta.