10.09.2018 – 16.09.2018.

Dzień Godz.                                                   Intencja

700

1.      † Genowefa i Piotr Agacki.

2.      † Zygmunt Sojka.

3.      † Genowefa Pikul, Katarzyna Leżoń, Leon Szkotak, Władysław Saładyga z int. sąsiadki Heleny.

700

1.      † Helena i Czesław Wójcik w r. śm. Czesława.

2.      † Jan Bogacz, Zofia i Izydor Bogacz.

700

1.      † Zdzisław Kułaga.

2.      † Władysław Piłat, Anastazja i Tomasz Piłat.

1800

W intencji wnuków i prawnuków Władysławy Ryk w podziękowaniu za przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

700

1.      † Jan, Józefa Seternus, Roman i Zofia Seternus, Anna Pikul z int. dzieci.

2.      † Zygmunt Kogut w 33 r. śm.

3.      † Jan, Józefa i Joanna Seternus, Tomasz i Anna Leżoń.

700

† Józef Sołtys w 30 dz. od śmierci z int. brata Henryka.

1800

† Jan i Julia Minorczyk.

700

1.      † Elżbieta i Ryszard Micek w 12 r. śm. Elżbiety.

2.      W int. Agaty i Tomasz w 10 r. ślubu z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej.

700

W 20 r. ślubu Katarzyny i Roberta z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie w rodzinie oraz o Boże bł., na dalsze lata wspólnego życia

830

W int. Parafian.

1000

W int. małżonków Janiny i Stanisława Lichorobiec w 50 r. ślubu z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i miłość w rodzinie oraz o Boże bł., na dalsze lata wspólnego życia z int. dzieci i wnuków.

1600

W intencji małżonków Bernadetty i Wiesława Dykas w 25 r. ślubu z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia małżeńskiego z int. dzieci.

Narożniki

1100

† Antoni Żaba.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za zmarłego śp.: Bronisława Wójcika.