17.09.2018 – 23.09.2018.

Godz.

Intencja

630

† Antoni, Maria, Zygmunt Sojka; Jan i Antonina Węgrzyn.

700

† Andrzej Mendys z int. Zofii Bogacz.

630

† Andrzej Mendys z int. Bernadety i Łukasza Gleń.

700

W intencji rodziny śp. Dominika Węża, z prośbą o Boże błog., zdrowie, ukojenie bólu i pociechę po odejściu syna i brata z int. kolegów i koleżanek Wiktorii.

700

† Andrzej Mendys z int. Władysławy Ryk.

1800

O Boże błogosławieństwo i opiekę Św. Rodziny dla Justyny z ok. 18 urodzin.

630

W intencji rodziny śp. Dominika Węża, z prośbą o Boże błog., zdrowie, ukojenie bólu i pociechę po odejściu syna i brata z int. kolegów i koleżanek z klasy I b z rodzinami.

700

† Stanisław Fijał w 20 r. śmierci.

700

† Andrzej Mendys w 30 dzień od śmierci z int. ciotki Stanisławy.

1800

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej z okazji 5 r. ślubu Justyny i Bogdana oraz 4 urodzin Milenki.

630

† Helena Małek w 7 dniu po śmierci.

700

† Kazimiera i Tadeusz Gadawski r. śmierci Tadeusza.

700

W 70 rocznicę ur. Zofii z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą.

830

W intencji Parafian.

1000

Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski, zebrane plony, zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych, z prośbą o zdrowie, bł. Boże w rodzinach, opiekę Matki Bożej dla kapłanów pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących z int. mieszkańców Zadębia.

Kapliczka MB Częstochowskiej w Sośninie

1600

Msza św. dziękczynna z int. pielgrzymów na Jasną Górę z podziękowaniem za opiekę Czarnej Madonny w czasie podróży, a także o zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza i ks. wikariusza Pawła i wszystkich uczestników pielgrzymki i ich rodzin.

Narożniki

1100

† Stanisław Chudy.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za zmarłego śp.: Bronisława Wójcika oraz w intencji rodziny śp. Dominika Węża, z prośbą o Boże błog., zdrowie, ukojenie bólu i pociechę po odejściu syna i brata.

Z naszej Parafii Pan Bóg odwołał do Siebie śp. † Helenę Małek. Jej pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.00, różaniec w kościele o godz. 13.30. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...