01.10.2018 – 07.10.2018.

Dzień Godz.                                        Intencja

700

† Edward Sipior z int. siostry Anny z rodziną.

1800

† Helena Porada z int. wnuka Pawła z rodziną.

700

† Helena Porada z int. brata Stefana.

1800

† Elżbieta i Ryszard Micek w 10 r. śmierci Ryszarda.

700

† Edward Sipior z int. córki Oli.

1800

† Helena Porada z int. Janiny i Bronisława Baran.

700

† Edward Sipior z int. brata Kazimierza z żoną Anną.

1800

† Helena Porada z int. Janiny i Stanisława Lichorobiec.

630

† Stefania Stanisław Biel w 14 r. śmierci Stanisławy z int. córki Wiesławy.

700

† Bronisława i Bronisław Bartoń.

1800

† Kazimiera i Tadeusz Gadawski.

Narożniki

1700

† Maria, Piotr i Marian Jaje.

700

† Elżbieta i Ryszard Micek w 10 r. śm. Ryszarda.

1800

† Edward Sipior z int. córki Joanny.

700

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla członkiń róży pw. św. Weroniki i ich rodzin, a dla zmarłych członkiń o życie wieczne.

830

W intencji Parafian.

1000

Z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej za szczęśliwe zbiory, za zachowanie od nieszczęść wszelakich, o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej w rodzinach mieszkańców Żdżar.

1600

W 80 r. ur. Stanisławy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej i zdrowie.

Narożniki

1100

† Bronisława, Aniela i Mariana Wróbel z ok. imienin Bronisławy oraz Józef i Helena Dykas.

Od 1 października Ks. Andrzej Panek w USA będzie odprawiał Msze św. gregoriańskie za śp. Andrzeja Mendysa, a o. Władysław Karciarz ze Zgromadzenia Oblatów w Kanadzie w parafii za śp. Zofię Kupiec.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za zmarłych śp. Bronisława Wójcika, Helenę Małek i w intencji rodziny śp. Dominika Węża.

Z naszej Parafii Pan Bóg odwołał do Siebie śp. Helenę Porada. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...