28.01.2019 – 3.02.2019.

Dzień Godz. Intencja

630

† Stanisław Pyzik w 3 r. śm.

† Józef Kras z 3 r. śm.

630

† Stefan Śliwa z int. Ryszarda i Haliny Ledwoń.

700

† Mieczysław Błach w 7 dz. od śmierci z int. żony Stefanii.

700

† Mieczysław Błach z int. syna Tadeusza z żoną i dziećmi.

1700

1.     O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia Piotra, z podz. Panu Bogu za otrzymane łaski z int. dzieci.

2.     † Eleonora Pikul z int. córki Joanny z rodziną.

700

† Stefan Śliwa z int. Marty Myszkowskiej z rodziną.

1700

W 18 r. urodzin Dawida, o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej z int. rodziców.

630

† Zygmunt Wątroba z int. Marii i Romana Nowak z rodziną.

700

† Mieczysław Błach z int. córki Elżbiety z mężem i dziećmi.

1700

† Kazimiera i Józef Ledwoń w 8 r. śm. Kazimiery.

Narożniki

1600

† Maria, Piotr i Marian Jaje.

700

W int. wszystkich Parafian, których odwiedzili kapłani w czasie odwiedzin duszpasterskich, z prośbą o Boże błog., zgodę, zdrowie, miłość w rodzinach i szczególną opiekę Matki Bożej.

1000

W int. Ignacego z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Pana Boga z ok. 70-urodzin z int. żony i dzieci.

1700

W int. Julii Micek z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Pana Boga z ok. 90-urodzin od wnuków i prawnuczki.

1600

† Helena, Józef Dykas, Renata Jaje, Bronisława Wróbel.

700

O prawidłowy przebieg leczenia pooperacyjnego i szczęśliwy powrót do zdrowia dla Marcina.

830

W int. Parafian.

1000

W int. Weroniki o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski z ok. chrztu św.

1600

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla Stasia w 2 r. urodzin.

Narożniki

1100

Dziękczynno – błagalna z podz. Panu Bogu za Jego błog., zdrowie, opieką w minionym roku, z prośbą o dalsze Boże bł., zdrowie w rodzinie, a w szczególności o dobre wyniki w badaniu dla Faustyna.

Ks. Bogusław Hajnas w Samocicach od 28 stycznia będzie odprawiał 20 intencji mszalnych za śp. Stefana Śliwę, a ks. Łukasz Niemiec w Kazachstanie 12 intencji Mszalnych za śp. Zygmunta Wątrobę. Są to intencje uczestników pogrzebu, zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń i na stronie Internetowej parafii. Poza parafią są odprawiane Msze św. za zmarłego śp. Władysława Nęgę i Krystynę Bator.

Z naszej Parafii Pan Bóg odwołał do Siebie śp. † Mieczysława Błacha. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...