22.04.2019 – 28.04.2019.

Dzień Godz. Intencja

Wielkanocy

700

† Helena i Czesław Wójcik w 3 r. śm. Heleny.

830

W intencji Tadeusza z ok. 60 urodzin, o Boże bł. zdrowie na dalsze lata życia z int. żony, córek i zgięci.

1000

W int. dzieci, które przyjmują chrzest św.

Narożniki

† Władysława Urban.

630

† Stanisław i Zofia Seternus w 28 r. śm. Stanisława.

700

† Władysław Gondek w 8 r. śm.

1100

Pogrzeb śp. ks. prałata Stanisława Gawędy.

700

† Maria Kędzierska - Pikul w 41 r. śm.

1800

W 35 r. ślubu Zofii i Edwarda z podziękowaniem, za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej z int. dzieci i wnuków.

700

† Czesław Ptak z int. wnuczka Mateusza z żoną oraz wnuka Tomasza.

1800

1.     W intencji naszego Księdza Proboszcza z darem modlitwy w dniu imienin, wypraszając potrzebne łaski, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata posługi duszpasterskiej w naszej wspólnocie parafialnej - Msza św. z int. Parafian.

2.     W dniu imienin Księdza Proboszcza z prośbą do Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej o opiekę, zdrowie, siłę w posługiwaniu duszpasterskim i wstawiennictwo patrona św. Marka w życiu osobistym z int. ks. Pawła.

700

O pomyślne zdanie matury dla Klaudii, o dary Ducha Świętego, o dobry wybór dalszej drogi życiowej.

1800

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. opiekę Matki Bożej o zdrowie dla Romana z ok. 50-tych urodzin z int. żony, dzieci i wnuków.

700

† † Katarzyna, Czesław Kot w 12 r. śm. Czesława.

1500

1800

† Władysław Nęga w r. śmierci z int. żony.

700

W intencji róży pw. św. Faustyny z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinach, a dla zmarłych członkiń o szczęście wieczne.

830

W int. Parafian.

1000

† Karol, Stefania, Bronisław Bielat w 6 r. śm. Karola.

1600

W int. Beaty i Marka w 25 r. ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny.

Narożniki

1100

†Władysław Wróbel z int. członków róży pw. św. Jana Pawła II, której zmarły był członkiem.

Z naszej Parafii Pan Bóg odwołał do Siebie śp. Ks. Prałata Stanisława Gawędę. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...