17.06.2019 – 23.06.2019.

Dzień Godz. Intencja

630

† Henryk Stopa z int. Waldemara z żoną.

700

† Stanisława Kopia z int. Longiny Wąż.

630

† Stanisława Kopia z int. Elżbiety i Tadeusza Burzec z rodziną.

700

† Henryk Stopa z int. brata Jana z żoną.

† Piotr Rosa w r. śm.

800

† Ks. prałat Stanisław Gawęda z int. dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Radgoszczy.

1800

1. † Roman Sojka w 4. r. śm.

2. Z okazji zakończenia roku szkolnego o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dzieci przedszkolnych, z int. dyrekcji Zespołu - Szkolno Przedszkolnego w Radgoszczy.

700

† Ks. prałat Stanisław Gawęda z int. mieszkańców Zadębia.

1000

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach, o szczęśliwy przebieg prac polowych, zachowanie od nieszczęść, kataklizmów oraz o szczęśliwe zbiory dla mieszkańców Zdżar.

1600

W intencji mieszkańców Kaczówki, o Boże błogosławieństwo w rodzinach, szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów.

Narożniki

830

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach, o szczęśliwy przebieg prac polowych, o zachowanie od nieszczęść i kataklizmów oraz o szczęśliwe zbiory dla mieszkańców Narożnik.

700

O urodzaje i ochronę od nieszczęść dla mieszkańców ul. Polnej i Grochowisk.

1900

W int. mieszkańców Trzydniaków z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Bożą opiekę w rodzinach, o zdrowie, a także szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów.

700

W int. mieszkańców ul. Zadębia z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i o opiekę Bożą w rodzinach.

1900

W int. małżonków Lidii i Stanisława Warias z ok. 15 r. ślubu, z prośbą o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodzony.

700

† Maria, Teresa, Władysław Sipior z okazji imienin i w rocznicę śmierci Władysława z int. Andrzeja i Lidii Sipior z rodziną.

830

W int. Parafian.

1000

1. W int. Ks. Proboszcza Marka Łabuza z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wytrwałość w sprawowaniu trudnych obowiązków kapłańskich z int. rodziny Szwajkoszów.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zachowanie od nieszczęść o szczęśliwe zbiory, miłość i zgodę w rodzinach, w int. kapłanów w naszej parafii z int. mieszkańców Zarzecza za cmentarzem.

1600

† Kazimierza i Józef Ledwoń w 10 r. śm. Józefa.

Narożniki

1100

O szczęśliwy przebieg operacji dla Kazimierza.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za śp. Józefa Czerwonego, śp. Krystynę Szkotak, śp. Franciszka Kacałę, śp. Czesława Ptaka, śp. ks. prałata Stanisława Gawędę.