17.06.2019 – 23.06.2019.

Dzień Godz. Intencja

Poniedziałek

630

† Henryk Stopa z int. Waldemara z żoną.

700

† Stanisława Kopia z int. Longiny Wąż.

Wtorek

630

† Stanisława Kopia z int. Elżbiety i Tadeusza Burzec z rodziną.

700

† Henryk Stopa z int. brata Jana z żoną.

Środa

700

† Piotr Rosa w r. śm.

800

† Ks. prałat Stanisław Gawęda z int. dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Radgoszczy.

1800

1. † Roman Sojka w 4. r. śm.

2. Z okazji zakończenia roku szkolnego o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dzieci przedszkolnych, z int. dyrekcji Zespołu - Szkolno Przedszkolnego w Radgoszczy.

Czwartek

700

† Ks. prałat Stanisław Gawęda z int. mieszkańców Zadębia.

1000

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach, o szczęśliwy przebieg prac polowych, zachowanie od nieszczęść, kataklizmów oraz o szczęśliwe zbiory dla mieszkańców Zdżar.

1600

W intencji mieszkańców Kaczówki, o Boże błogosławieństwo w rodzinach, szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów.

Narożniki

830

Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach, o szczęśliwy przebieg prac polowych, o zachowanie od nieszczęść i kataklizmów oraz o szczęśliwe zbiory dla mieszkańców Narożnik.

Piątek

700

O urodzaje i ochronę od nieszczęść dla mieszkańców ul. Polnej i Grochowisk.

1900

W int. mieszkańców Trzydniaków z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Bożą opiekę w rodzinach, o zdrowie, a także szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów.

Sobota

700

W int. mieszkańców ul. Zadębia z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i o opiekę Bożą w rodzinach.

1900

W int. małżonków Lidii i Stanisława Warias z ok. 15 r. ślubu, z prośbą o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodzony.

Niedziela

700

† Maria, Teresa, Władysław Sipior z okazji imienin i w rocznicę śmierci Władysława z int. Andrzeja i Lidii Sipior z rodziną.

830

W int. Parafian.

1000

1. W int. Ks. Proboszcza Marka Łabuza z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wytrwałość w sprawowaniu trudnych obowiązków kapłańskich z int. rodziny Szwajkoszów.

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zachowanie od nieszczęść o szczęśliwe zbiory, miłość i zgodę w rodzinach, w int. kapłanów w naszej parafii z int. mieszkańców Zarzecza za cmentarzem.

1600

† Kazimierza i Józef Ledwoń w 10 r. śm. Józefa.

Narożniki

1100

O szczęśliwy przebieg operacji dla Kazimierza.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za śp. Józefa Czerwonego, śp. Krystynę Szkotak, śp. Franciszka Kacałę, śp. Czesława Ptaka, śp. ks. prałata Stanisława Gawędę.

Please publish modules in offcanvas position.