24.06.2019 – 30.06.2019.

Dzień Godz. Intencja

700

† Jan Łach z okazji imienin.

1900

W intencji mieszkańców z ul. Mały Dwór z prośbą o Boże błogosławieństwo, zgodę w rodzinach, szczęśliwy przebieg prac polowych i pomyślne zbiory oraz o opiekę Matki Bożej dla Kapłanów w naszej parafii.

700

Z intencji mieszkańców Porąb z podziękowaniem za otrzymane łaski Boże i opiekę Matki Bożej z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej, szczęśliwe zbiory i chronienie od nieszczęść gradobicia i powodzi.

1900

W intencji mieszkańców Lisiaków Południowych z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Bożą, w rodzinach, zdrowie a także szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść oraz o Boże błogosławieństwo dla Kapłanów pracujących w naszej parafii.

700

W intencji mieszkańców ul. Słonecznej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę błogosławieństwo i Bożą w rodzinach

1900

W intencji mieszkańców Podlesia z ul. Szczucińskiej z podziękowaniem za dotychczasowe łaski, za uchronienie od nieszczęść i gradobicia z prośbą o zdrowie błogosławieństwo Boże w rodzinach oraz o szczęśliwe zbiory, a także o zdrowie i siły dla naszych Kapłanów.

700

† Ks. prałat Stanisław Gawęda z int. mieszkańców z ul. Mały Dwór.

1900

Z prośbą o szczęśliwe zbiory zachowanie od nieszczęść, huraganów i gradobicia oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinach dla mieszkańców Górek.

700

1. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść, opieką Matki Bożej oraz o potrzebne łaski dla rodzin z ul. Jagiellońskiej.

2.† Jan Minorczyk w 4 r. śm. z int. żony.

1900

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zachowanie od nieszczęść o szczęśliwe zbiory, miłość i zgodę w rodzinach, w int. kapłanów w naszej parafii z int. mieszkańców Zarzecza za rzeką.

2. † Paweł Mendys jego rodzice i rodzeństwo † Andrzej Mendys.

700

† Piotr Nowak i jego rodzice.

1000

W int. Stanisławy i Ignacego Szwajkosz z ok. 45 r. ślubu, z podz. za przeżyte wspólnie lata, z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej, zdrowie dla małżonków i dla całej rodziny.

1300

Ślub: Jucha Joanna - Augustynowicz Marcin.

1400

Ślub: Banaś Karolina - Bugaj Tomasz.

1600

Z okazji nadania sztandaru OSP w Żdżarach i w 10-lecie działalności jednostki, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Strażaków i ich rodzin.

Narożniki

1600

W 50 r. ślubu Zofii i Emila Pikul, dziękczynna – błagalna z int. dzieci i wnuków.

700

† Emila i Zygmunt Kułaga 7 r. śm. Zygmunta.

830

W int. Parafian.

1000

† Ewa i Ireneusz Szeliga 10 r. śm.

1600

† Stefan Podosek 8 r. śm.

Narożniki

1100

W int. ks. prałata Józefa Frąca z ok. 55 r. święceń kapłańskich o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i o zdrowie.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za śp. Józefa Czerwonego, śp. Franciszka Kacałę, śp. Czesława Ptaka, śp. ks. prałata Stanisława Gawędę.