22.07.2019 – 28.07.2019.

† Władysława Miłkoś.

† Zygmunta Sojka.

700

W 18 r. urodzin Patrycji Pyzik o Boże bł. potrzebne łaski i zdrowie w życiu dorosłym z int. rodziców.

1900

Z ok. 50 urodzin Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej z int. żony i córek.

700

† Franciszek i Maria Brzychczy, zięć Jan, wnukowie Andrzej i Robert w r. śm. Franciszka.

700

Z ok. 50 urodzin Kazimierza z prośbą o opatrzność Bożą na dalsze lata życia z int. mamy.

1900

W 18 urodziny Patryka z prośbą o dalsze zdrowie, opiekę Matki Bożej w życiu dorosłym z int. rodziców i rodzeństwa.

700

† Władysław, Irena, Jan i Stefania Banaś w 10 r. śm. Władysława.

700

† Ks. prałat Stanisław Gawęda z int. Zarzecza za cmentarzem.

830

W int. Ks. Proboszcza, ks. Pawła pracujących kapłanów w naszej parafii, za zmarłych kapłanów ks. Ignacego Piwowraskiego, ks. Stanisława Gawędę oraz o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

1000

W int. Władysławy z ok. urodzin z prośbą o dary Ducha Świętego o bł. Boże oraz o zdrowie i pokój w rodzinach dzieci, wnuków i prawnuków.

Narożniki

1100

W int. Parafian.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za śp. Franciszka Kacałę, śp. Czesława Ptaka, śp. Stanisławę Kopia, śp. Henryka Stopę, śp. ks. prałata Stanisława Gawędę.