14.10.2019 – 20.10.2019.

Dzień

Godz. Intencja

700

† Bronisław Galus w 10 r. śm.

1800

† Stefania Błach w 7 dzień od śmierci z int. syna Tadeusza z rodziną.

700

† Stefania i Stanisław Biel w 15 r. śm. Stanisława.

1800

† Emilia Koza w 30 dzień od śmierci od córki i syna z rodzinami.

700

† Wiesław Błocho w 30 dzień od śmierci z int. żony i dzieci.

1800

O powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Księdza Proboszcza od mieszkańców Górek.

700

† Roman Niemczura w 2 r. śm. z int. szwagierki Ireny.

1800

† Joanna Saładyga z int. wnuczki Eweliny z mężem, dziećmi i prawnuczkiem.

700

† Stefania Błach z int. syna Eugeniusza z żoną.

1800

† Józef Błocho w 21 r. śm. z int. syna Mariana z rodziną.

700

† Bronisław Kowal od siostry Wandy z mężem.

1800

Z róży pw. św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże bł. wstawiennictwo Matki Bożej dla członkiń róży i ich rodzin, a dla zmarłych o pokój i szczęście wieczne.

700

Z podziękowaniem za szczęśliwe zbiory, za zachowanie od wszelkich nieszczęść, z prośbą o potrzebne łaski dla kapłanów posługujących w naszej parafii, o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii oraz o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Żdżar.

830

W int. Parafian.

1000

† Stefan Szeliga w 17 r. śm.

1600

W 10 r. ślubu Aleksandry i Mirosława o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla małżonków i ich dzieci.

Narożniki

1100

†† Burców i Węgrzynów.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za: śp. Władysława Seternusa, śp. Krystynę Skrzek, śp. Bronisławę Kupiec, śp. Stanisławę Kopia.

W Domu Księży Emerytów w Tarnowie za zgodą najbliższej rodziny Msze św. za śp. Adolfa Węża odprawia ks. Jerzy Pawlak, za śp. Joannę Saładyga ks. Józef Słaby, za śp. Wiesława Błocho ks. Jan Wilk. Intencje są wywieszone na tablicy ogłoszeń i na stronie Internetowej naszej parafii. Zachęcamy rodziny zmarłych do udziału we Mszy św. w naszym kościele.