28.06.2021 – 04.07.2021

Uroczystość

św. Piotra i Pawła

700

Z róży św. Urszuli Ledóchowskiej w int. o zdrowie i bł., Boże dla członkiń tej róży i ich rodzin i o szczęście wieczne z zmarłych z róży.

1000

O skuteczne leczenie, powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Księdza Proboszcza od mieszkańców Zarzecza za cmentarzem.

1800

1. W int. Ks. Pawła z ok. imienin, o zdrowie, obfite bł., Boże, opiekę Matki Bożej z podziękowaniem za ofiarną posługę z int. Rady Parafialnej.

2. † Piotr Burzec.

1700

† Stefan Baran.

700

† Paweł Mendys, jego rodzice i rodzeństwo.

1800

W int. ks. Pawła z ok. imienin z prośbą o zdrowie, bł., Boże i opiekę Matki Bożej w życiu i posłudze kapłańskiej od mieszkańców Osiedla.

700

† Jan Nowak w 30 dz. od śmierci z int. siostry Zofii z rodziną oraz brata Mieczysława.

1800

† Czesław Skiba w 1 r. śm. z int. syna Piotra z rodziną.

700

Msza św. błagalna o zdrowie szczęśliwe leczenie i powrót do zdrowia oraz opiekę Matki Bożej dla Księdza Proboszcza, oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla Ks. Wikariusza z int. pewnej rodziny z ul. Tarnowskiej.

1800

W int. Księdza Proboszcza prosząc w modlitwie za przyczyną Matki Bożej o skuteczne leczenie, powrót do zdrowia i pełni sił, bł., Boże i potrzebne łaski w dalszej pracy duszpasterskiej z int. mieszkańców Żdżar.

1700

Dziękczynna za otrzymane laski, przeżyte 80 lat, z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Zofii.

700

† Edward Łabuz z int. Krystyny Kusiak.

1800

O zdrowie Boże bł., opiekę Matki Bożej z okazji imienin Elżbiety z int. dzieci.

700

O zdrowie, bł., Boże dla kapłanów pracujących w naszej parafii, a szczególnie o powrót do zdrowia Księdza Proboszcza z int. członków róży pw. św. Franciszka.

830

† Władysław Juzba w 30 r śm. z int. syna Jana.

1000

W int. Parafian.

1600

W 30-stą r. ślubu Jarosławy i Jerzego o bł., Matki Bożej opiekę św. Józefa z int. dzieci.

1100

† Bronisław i Julia Wolak 23 r. śm., Bronisława.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za śp. † Władysławę Szkotak.