Cze 29, 2014

W niedzielę 18 stycznia członkowie Akcji Katolickiej z całego dekanatu dąbrowskiego zgromadzili się najpierw w dąbrowskim kościele, a później w auli Jana Pawła II, aby cieszyć się swoją obecnością na spotkaniu opłatkowym. Gospodarze – członkowie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej w Dąbrowie Tarnowskiej, powitali członków stowarzyszenia z terenu całego dekanatu oraz członków miejscowych grup: Rady Duszpasterskiej, Stowarzyszenia Rodzin, Stowarzyszenia Brata Alberta, Poradni Rodzinnej, chóru parafialnego i nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Spotkanie rozpoczęła Msza św. koncelebrowana, podczas której homilię wygłosił ks. dr hab. Ireneusz Stolarczyk.

Parafia pod wezwaniem
św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz,
pl. św. Kazimierza 15
telefon (0-14) 641-41-05
e-mail radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Kancelaria czynna:

• poniedziałek 8.00 - 9.00
  • środa 16.00 - 16:50
  • piątek 8.00 - 9.00
  • sobota 8.00 - 9.00

Kancelaria jest nieczynna w I środę i w I piątek miesiąca z powodu spowiedzi św. i wyjazdu do chorych.

Bardzo prosimy - ze względu na naukę w szkole oraz inne zajęcia duszpasterskie o załatwianie spraw kancelaryjnych w godzinach jej otwarcia. Dziękujemy.
W niedziele i w święta kancelaria jest nieczynna.
Narzeczeni przyjmowani są po uprzednim uzgodnieniu.