Uchwała PRD nr 1 z dnia 19 stycznia 2018 r.

Uchwała nr 1 z dnia 19 stycznia 2018 r. Duszpasterskiej Rady Parafii w Radgoszczy

O wprowadzeniu regularnych comiesięcznych składek na potrzeby bieżące Parafii w Radgoszczy.

Uchwala się co następuje:

1. 1. Każdy parafianin zobowiązany jest do uiszczania regularnych składek na potrzeby Parafii.
  2. 2. Termin składek ogłaszany będzie w ogłoszeniach parafialnych co najmniej tydzień przed planowaną składką.
  3. 3. Składki będą w całości przeznaczane na potrzeby bieżące Parafii.
  4. 4. Składka będzie miała formę wolnych datków na tacę.
  5. 5. Wysokość składki odpowiadać powinna sytuacji materialnej jak i możliwościom każdego parafianina.

Parafia pod wezwaniem
św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz,
pl. św. Kazimierza 15
telefon (0-14) 641-41-05
e-mail radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Kancelaria czynna:

• poniedziałek 8.00 - 9.00
  • środa 16.00 - 16.50
  • piątek 8.00 - 9.00
  • sobota 8.00 - 9.00

Kancelaria jest nieczynna w I środę i w I piątek miesiąca z powodu spowiedzi św. i wyjazdu do chorych.

Bardzo prosimy - ze względu na naukę w szkole oraz inne zajęcia duszpasterskie o załatwianie spraw kancelaryjnych w godzinach jej otwarcia. Dziękujemy.
W niedziele i w święta kancelaria jest nieczynna.
Narzeczeni przyjmowani są po uprzednim uzgodnieniu.