Rada Parafialna 2012-2017

Decyzją Biskupa Diecezjalnego Andrzeja Jeża we wszystkich parafiach diecezji tarnowskiej 18 listopada 2012 r. odbyły się w Diecezji Tarnowskiej wybory do nowych rad parafialnych.

W naszej parafii, przez dwa tygodnie, do niedziel 11 listopada włącznie do skrzynki w przedsionku kościoła można było wrzucać kartki z nazwiskami kandydatów do nowej Rady Parafialnej. Zgłoszono 29 kandydatów.

W niedzielę 18 listopada 2012 r. miało miejsce głosowanie na członków Rady Parafialnej. Oddano 450 głosów ważnych i 4 głosy nieważne. Na pierwszym posiedzeniu nowej rady parafialnej 28 listopada dokonano wyboru wice przewodniczącego rady, którym został wybrany ponownie na 3 letnią kadencję Józef Sipior. Ks. Proboszcz ogłosił członków rady z nominacji. Zostali nimi: wikariusz ks. mgr Rafał Żelazy Robert oraz grabarz Józef Rój.

Duszpasterska Rada Parafialna

Przewodniczący - proboszcz ks. dr Marek Łabuz

Wice przewodniczący - Józef Sipior

Członkami Rady Parafialnej z wyboru w kolejności alfabetycznej zostali:

1. Burzec Eugeniusz ul. Tarnowska

2. Dykas Wiesław ul. Kopernika

3. Frąc Stanisław ul. Leśna

4. Giża Kazimierz ul. Witosa

5. Gondek Czesław ul. Orzeszkowej

6. Gondek Kazimierz ul. Jagiellońska

7. Krechniak Marek ul. Witosa

8. Leżoń Stanisław ul. Mały Dwór

9. Rój Józef ul. Kopernika

10. Saładyga Stefan ul. Górki

11. Sipior Józef ul. Spokojna

12. Sołtys Leszek ul. Szczucińska

13. Wolak Walerian ul. Narożniki

Dnia 31 sierpnia 2013 r. członkiem Rady Parafialnej, w miejsce dotychczasowego wikariusza ks. mgr Rafała Żelaznego ks. Proboszcz zamianował nowego wikariusza ks. mgr lic. Roberta Osaka.

Parafia pod wezwaniem
św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz,
pl. św. Kazimierza 15
telefon (0-14) 641-41-05
e-mail radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Kancelaria czynna:

• poniedziałek 8.00 - 9.00
  • środa 16.00 - 16.50
  • piątek 8.00 - 9.00
  • sobota 8.00 - 9.00

Kancelaria jest nieczynna w I środę i w I piątek miesiąca z powodu spowiedzi św. i wyjazdu do chorych.

Bardzo prosimy - ze względu na naukę w szkole oraz inne zajęcia duszpasterskie o załatwianie spraw kancelaryjnych w godzinach jej otwarcia. Dziękujemy.
W niedziele i w święta kancelaria jest nieczynna.
Narzeczeni przyjmowani są po uprzednim uzgodnieniu.