Duchowy prezent na Dzień Dziecka"

Duchowy prezent na Dzień Dziecka" - Krucjata modlitwy za młode pokolenie

Trwa akcja modlitewna "Duchowy prezent na Dzień Dziecka". Jej celem jest zachęcenie rodziców (dziadków) do podjęcia modlitwy i walki duchowej w intencji swoich dzieci.


Autor/źródło: Bractwo Różańcowe Akademii Młodzieżowej

Chęć modlitwy wyrażana będzie przez rodziców w postaci pisemnej deklaracji - duchowego prezentu - wręczanego dziecku 1 czerwca. Pragniemy dotrzeć z naszą akcją do rodziców w całej Polsce. 

Organizatorem akcji jest Bractwo Różańcowe Akademii Młodzieżowej działające przy parafii św. Mikołaja w Lublinie.


Harmonogram akcji:

do 24 czerwca – sekretariat akcji Duchowy prezent na Dzień  Dziecka przyjmuje zamówienia i przesyła wszystkim zainteresowanym  „Duchowe prezenty dla dzieci” – deklaracje modlitwy rodziców za  dzieci. 

5 maja, godz. 18.00 – Nabożeństwo Bractwa Różańcowego w kościele św.  Mikołaja w Lublinie. Świadectwo i konferencja dla rodziców O  zagrożeniach duchowych dla młodego pokolenia. 

1 czerwca, Dzień Dziecka – wręczanie Duchowych prezentów dzieciom.

Msze św. w intencji dzieci, rodzin i młodego pokolenia organizowana  przez księży proboszczów – oficjalne podjęcie deklaracji przez  rodziców. 

2 czerwca, godz. 18.00 – Nabożeństwo Bractwa Różańcowego w kościele  św. Mikołaja w Lublinie. Świadectwo i konferencja dla rodziców "O zagrożeniach duchowych młodego pokolenia".

24 czerwca, godz. 12.00 – Suma odpustowa ku czci Matki Bożej  Nieustającej Pomocy (patronki akcji Duchowy prezent na Dzień Dziecka) – modlitewne dziękczynienie. 


Wszelkie szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na stronie:  bractworozancowe.pl/duchowyprezent

Dane teleadresowe

Parafia pod wezwaniem 
św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz,
pl. św. Kazimierza 15
telefon (0-14) 641-41-05
e-mail radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.