I Niedziela Wielkiego Postu - 18 lutego

1. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Jadwigi.
  2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, w Narożnikach o 16.00.
  3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00. Kazania pasyjne będzie głosił Ks. Proboszcz z Samocic ks. Bogusław Hajnas.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne przed uroczystością odpustową ku czci św. Kazimierza. Porządek nabożeństw tak jak w każdą niedzielę. Na Gorzkie Żale i Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież szkół średnich i starszą. Po Mszy św. wieczornej będzie nauka stanowa dla młodzieży.
  5. W dniu wczorajszym Ks. Proboszcz zapłacił w PZU 4200 zł za ubezpieczenie wszystkich budynków parafialnych. Do zapłacenia jest jeszcze 5400 zł za kostkę na cmentarzu. W przyszłą niedzielę będzie składka inwestycyjna, na wyżej wymienione cele.
  6. Miał stygmaty i dar bilokacji, walczył fizycznie z opętanymi przez diabła i przepowiedział bp Karolowi Wojtyle że zostanie papieżem, znał ludzkie grzechy i dlatego pomagał się ludziom szczerze spowiadać – to św. O. Pio. Warto poznać jego życie czytając dzisiejszego Gościa Niedzielnego.
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Błachaniec Zofia, Błachaniec Donata, Ząbek Anna, Wolak Teresa.