Odpust parafialny ku czci św. Kazimierza - 4 marca

 1. 1. W naszej parafii przeżywamy dzisiaj odpust ku czci św. Kazimierza. Sumie odpustowej o godz. 11.00. będzie przewodniczył proboszcz z parafii Smęgorzów ks. Bogdan Więcek. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do św. Kazimierza i ucałowanie relikwii Patrona naszej parafii.
 2. 2. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża pw. św. Faustyny.
 3. 3. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 17.00, w Narożnikach o 16.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00.
 4. 4. Katecheza parafialna w tym tygodniu w domu katechetycznym:
  • - w środę o godz. 16.15 klasa 4a
  • - w piątek o godz. 16.15 klasa 4b
 5. 5. Po 10 latach bezawaryjnej pracy kotła gazowego w kościele w ubiegłą niedziele nastąpiła jego awaria - zepsuł się elektroniczny sterownik. Sterownik oraz jego założenie kosztowało 1950 zł.
 6. 6. Za pieniądze zebrane przez kolędników misyjnych także w naszej parafii nasi misjonarze budują w Afryce niezwykle potrzebne szkoły, szpitale, wodociągi; babciu zachowałam się tak jak trzeba powiedziała przed śmiercią Inka, dlaczego zginęła – warto o tych wydarzeniach poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
 7. 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Leżoń Barbara, Stopa Dorota, Burzec Magdalena, Gondek Nel.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.