IV Niedziela Wielkopostna - 11 marca

1. 1. W środę różaniec o g. 16.30 poprowadzi róża pw. św. Marii Magdaleny.
  2. 2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, w Narożnikach o 16.00.
  3. 3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00.
  4. 4. W piątek w domu parafialnym o godz. 16.15 spotkanie kandydatów na ministrantów.
  5. 5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie pań z Caritasu na plebanii.
  6. 6. Ks. Biskup Ordynariusz Andrzej Jeż zwraca się z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele pożytku publicznego realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej, by w ten sposób wspierać dzieła miłosierdzia prowadzone przez diecezjalną Caritas np. na utrzymanie hospicjum w Dąbrowie Tarn.
  7. 7. Aby pomóc w zrealizowaniu tego dzieła Panie z Caritasu w środę i w piątek po wieczornych Mszach św. w przedsionku kościoła będą wszystkim chętnym, zwłaszcza osobom starszym pomagać w wypełnianiu dokumentacji. Prosimy przynieść rozliczenie z ZUS-u za 2017 r.
  8. 8. Panie z Caritasu i dzieci ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają paschaliki. W sklepach spożywczych są wystawione kosze na dary serca dla chorych i samotnych parafian.
  9. 9. Zachęcamy do wykonywania pięknych palm na Niedzielę Palmową. Konkurs w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 11.30.
  10. 10. Wyznania słynnego egzorcysty z posługi uwalniania od zniewoleń, trzymajmy się krzyża, gdzie tym roku biegną ekstremalne drogi krzyżowe? Warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
  11. 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kowalska Bożena, Nowak Jan, Świętek Sławomira, Kaczocha Izabela.