III Niedziela Wielkanocna - 15 kwietnia

 1. 1. W najbliższą sobotę, w Tarnowie bedzie miala uroczysta inauguracja V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Zapraszamy do wzięcia licznego udziału w tej uroczystości, które rozpoczną się o 10.00 w kościele pw. MB Fatimskiej, członków Parafialnego Zespołu Synodalnego oraz wszystkich chętnych parafian. Karty parkingowe będą do pobrania w kancelarii parafialnej.
 2. 2. Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godzinę później czyli o 18.00. Z tego powodu kancelaria parafialna w środę będzie czynna od godz. 17.00.
 3. 3. Obchodzimy dziś Niedzielę Biblijną. Przed każdą Mszą św. czytamy fragment listu św. Pawła do Rzymian. Po każdej Mszy św. zachęcamy, aby odebrać od lektorów karteczki z tekstami Listu św. Pawła do przeczytania w domu...
 4. 4. Zachęcamy do włączenia się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Legitymacje są do pobrania w przedsionku kościoła. Wypełnione legitymacje złóżmy na tacę w kościele.
 5. 5. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Józefa.
 6. 6. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza będziemy przeżywać Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka przeznaczona będzie na potrzeby Seminarium Duchownego w Tarnowie.
 7. 7. W zakrystii kaplicy w Narożnikach nie było dotąd dobrego ogrzewania. W tym tygodniu zamontowano piecyk gazowy. Koszt założenia instalacji i pieca to kwota 850 zł. Piec gazowy ufundował ks. Proboszcz.
 8. 8. Francuski policjant oddał się w ręce terrorystów w zamian za aresztowanego mężczyznę i został przez nich zabity. Dlaczego tak postąpił? O tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
 9. 9. Dziękujemy paniom za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian z Zarzecza za cmentarzem: Golec Klaudia, Wójcik Marta, Przybyło Stanisława, Fijoł Bogusława, Idzik Jan.

Aktualności

 • październik 08
  Zmiana! Zmarł śp. Franciszek Galus
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 11 października o godz. 14.00 w kościele parafialn...
 • październik 06
  Zmarła śp. Maria Sadko
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 8 października o godz. 13.00 w kościele parafi...
 • wrzesień 22
  Zmarła śp. Helena Porada
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 24 września o godz. 14.00 w kościele parafialn...
 • wrzesień 18
  Zmarł śp. Edward Sipior
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 21 września o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw....

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.