IV Niedziela Wielkanocna - 22 kwietnia

1. 1. Wczoraj w Tarnowie zainaugurowany został V Synod Diecezji Tarnowskiej. Z tej okazji dziś na zakończenie Mszy św. uczestniczmy w Adoracji Najśw. Sakramentu w int. Synodu.
  2. 2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  3. 3. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Józefa.
  4. 4. Katecheza parafialna: środa godz. 1700 klasy VII, piątek godz. 1700 klasy II gimnazjum.
  5. 5. Dziękujemy wszystkim Parafianom którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiary na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Zapłacone zostały wszystkie bieżące rachunki za media.
  6. 6. W tym tygodniu zamontowano na cmentarzu Zniczomat, w którym możemy kupić wkłady do zniczy. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na wspieranie stowarzyszenia osób głuchoniemych.
  7. 7. Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas z ofiar uzyskanych ze sprzedaży paschalików i baranków przekazały 1500 zł. choremu dziecku na leczenie.
  8. 8. Jak owocnie przeżyć Mszę św.? Polska rodzi się w polskich rodzinach. O tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
  9. 9. Dziękujemy parafianom za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Skowron Anna, Leżoń Tadeusz, Pikul Beata, Kupiec Ewa.