V Niedziela Wielkanocna - 29 kwietnia

 1. 1. Rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Z racji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny.
 2. 2. W czwartek 3 Maja będziemy obchodzić uroczystość NMP Królowej Polski głównej patronki Polski. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 8.30 w Narożnikach i o godz. 16.00 na Kaczówce. Przypominamy, że dni 2 i 3 Maja to nasze Święta Narodowe - wywieśmy na domach biało czerwone flagi. Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas rano i wieczorem będą sprzedawać polskie flagi.
 3. 3. Na pierwszym nabożeństwie majowym w poniedziałek o godz. 18.00 dzieci otrzymają plansze z obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Za udział w każdym nabożeństwie będą otrzymywać kolejne obrazki. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież do udziału w nabożeństwach majowych w niedzielę o godz. 15.30, w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18.00.
 4. 4. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Urszuli Ledóchowskiej.
 5. 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy wyspowiadać się według porządku:
  • - w środę od godz. 17.00 cała szkoła podstawowa i gimnazjum
  • - w piątek od godz. 17.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
 6. 6. W I piątek o godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną prosimy o 2 samochody z rodzin Aliny Juras i Mieczysława Koguta.
 7. 7. W I sobotę modlitwę różańcową o godz. 17.20 poprowadzą mieszkańcy Lisiaków Południowych.
 8. 8. Zdjęcia oraz reportaże z uroczystości inauguracji V Synodu Diecezji Tarnowskiej możemy zobaczy przeczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
 9. 9. Ks. Proboszcz bardzo serdecznie dziękuje za życzenia i dar modlitwy w jego intencji z okazji imienin. Bóg zapłać. Wszystkich obejmuje swoją modlitwą.
 10. 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę od godz. 8.00 prosimy panie: Kupiec Krystyna, Pikul Urszula, Sołtys Irena, Pikul Bernadetta oraz w sobotę o od godz. 8.00 Nowak Teresa, Kacała Zofia, Kacała Wiesława, Pikul Agata.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych