VI Niedziela Wielkanocna - 6 maja

 1. 1. Nabożeństwo majowe w niedzielę o 15.30, w tygodniu po Mszy św. o 18.00. Bardzo prosimy rodziców, by zmobilizowali dzieci do gorliwszego udziału w nabożeństwach majowych.
 2. 2. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Elżbiety.
 3. 3. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje – czyli tzw. Dni Krzyżowe. Program nabożeństw:
 • - w poniedziałek o godz. 18.00 wyruszy z kościoła procesja do kapliczki w Sośninie tam będzie Msza św. i nabożeństwo majowe.
 • - we wtorek o godz. 18.00 Msza św. i procesja do Krzyża na ul. Jagiellońskiej.
 • - w środę Msza św. w kościele parafialnym o godz. 18.00 bez procesji. O godz. 18.30 Msza św. i procesja w Narożnikach. Gdyby padał deszcz nabożeństwa odbędą się w kościele i w kaplicy.
 1. 4. Katecheza parafialna dla klasy V a we wtorek, dla klasy V b we czwartek o godz. 17.15. Po katechezie dzieci biorą udział w nabożeństwie majowym.
 2. 5. Egzaminy przed sakramentem bierzmowania: poniedziałek 14 maja godz. 1235 kl. VII b, wtorek 15 maja godz. 855 kl. II b gimnazjum, godz. 945 kl. VII a, godz. 1145 II a gimnazjum.
 3. 6. We wtorek nasz ks. Prałat Stanisława Gawęda obchodzi imieniny. Z tej okazji ks. Prałatowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i długich lat życia w zdrowiu i radości.
 4. 7. Dziękujemy bardzo serdecznie Tadeuszowi Galusowi za wykonanie w darze dla parafii pięknej elewacji kapliczki Matki Bożej w sośninie. Bóg zapłać.
 5. 8. Jak ratować się przed stwardnieniem rozsianym, ludzie religijny żyją dłużej o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
 6. 9. Prosimy w poniedziałek po nabożeństwie majowym zabrać z kościoła palmy.
 7. 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Szałaśny Grażyna, Kupiec Wioletta, Sojka Lidia, Szałaśny Wioletta.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych