X Niedziela Zwykła – 10 czerwca

1. 1. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża pw. św. Marii Magdaleny, a w piątek po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  2. 2. Dziękujemy dzieciom, młodzieży, rodzicom oraz wszystkim za pobożny udział w oktawie Bożego Ciała. Bóg zapłać.
  3. 3. W przyszłą niedzielę organizujemy pielgrzymkę autokarową do Starego Sącza na Diecezjalne Święto Rodziny. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu przy szkole. Zapisy w sklepie p. Seternusów, koszt autobusu 20 zł.
  4. 4. Dziękujemy Henrykowi Kacale za założenie rynien na kapliczce Matki Bożej w Sośninie, Józefowi Gondkowi za renowację sygnaturki a Januszowi Sipiorowi za renowację krzyża. Bóg zapłać.
  5. 5. W jaki sposób powstają dywany dla Jezusa na Boże Ciało, dlaczego Polska płonie na wysypiskach śmieci? Warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
  6. 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy mieszkańców Trzydniaków: Jaje Teresa, Kacała Halina, Guła Małgorzata, Wąż Genowefa.