XIII Niedziela Zwykła - 1 lipca

 1. 1. Serdecznie witamy w naszej rodzinie parafialnej wszystkich gości i życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Kazimierza, oraz dobrej pogody sprzyjającej aktywnemu wypoczynkowi. Cieszymy się Waszą obecnością na niedzielnej Eucharystii i zapraszamy na Msze św. w ciągu tygodnia, które sprawowane są rano o godz. 700 a w środę i piątek także i wieczorem o godz. 1900.
 2. 2. Jutro miała się odbyć pielgrzymka do Tuchowa. Jednak ze względu na zbyt małe zainteresowanie nie odbędzie się. Zachęcamy jednak do indywidualnego pielgrzymowania do Wielki Odpust Tuchowski, który będzie trwał do 8 lipca.
 3. 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania codziennie półgodziny przed ranną Mszą św., a nadto w środę i piątek od godz. 1800.
 4. 4. W środę różaniec o godz. 1830 poprowadzi róża pw. św. Kazimierza
 5. 5. W I piątek o godz. 800 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Janiny Lichorobiec i Mieczysława Błach.
 6. 6. W I sobotę modlitwę różańcową o godz. 1820 poprowadzą członkowie Towarzystwa Przyjaciół Seminarium Duchownego w Tarnowie.
 7. 7. W Gościu Niedzielnym jest artykuł o najstarszym kapłanie w diecezji tarnowskiej warto wiedzieć kim on jest? Jest także Mały Gość Niedzielny dla dzieci z niespodzianką o naszej Ojczyźnie.
 8. 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu: Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 800 prosimy panie: Micek Halina, Micek Dominika, Świątek Maria, Kacała Zofia.
 9. 9. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i wstawiennictwa ze strony świętych patronów.

Aktualności

 • wrzesień 18
  Zmarł śp. Edward Sipior
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 21 września o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw....
 • wrzesień 15
  Zmarła śp. Helena Małek
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 18 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...
 • sierpień 25
  Zmarł śp. Andrzej Mendys
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 27 sierpnia o godz. 14.00 w kościele parafialn...
 • sierpień 16
  Zmarł śp. Józef Sołtys
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 17 sierpnia o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw....

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.