XV Niedziela Zwykła - 15 lipca

 

  1. 1. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę, które przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać.
  2. 2. W środę różaniec o godz. 1830 poprowadzi róża pw. św. Matki Teresy z Kalkuty.
  3. 3. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 17 do 25 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej. Młodzieży uczącej się w naszej parafii Ks. Proboszcz w całości funduje opłatę pielgrzymkową. Prosimy, aby rodzice pozwolili dzieciom pielgrzymować do Matki Bożej.
  4. 4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. z okazji wspomnienia św. Krzysztofa nastąpi błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
  5. 5. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać między innymi o kulcie Najdroższej Krwi Chrystusa i o szkaplerzu, który przez całe życie towarzyszył Ojcu św. Janowi Pawłowi II.
  6. 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu: Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 800 prosimy panie: Maria Kacała, Katarzyna Kacała, oraz z Grochowisk: Kupiec Dorota, Powroźnik Elżbieta.
  7. 7. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego oraz opieki i wstawiennictwa ze strony świętych patronów.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.