XVI Niedziela Zwykła - 22 lipca

 

 1. 1. Dzisiaj odpust w Dąbrowie Tarnowskiej. Natomiast w naszej parafii po każdej Mszy św. z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa będzie miało miejsce błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
 2. 2. W środę różaniec o godz. 1830 poprowadzi róża pw. św. Małgorzaty.
 3. 3. Jeśli będzie odpowiednia pogoda, w piątek o godz. 19.00 Msza św. zostanie odprawiona na cmentarzu.
 4. 4. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 17 do 25 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej. Młodzieży uczącej się w naszej parafii Ks. Proboszcz w całości funduje opłatę pielgrzymkową. Prosimy, aby rodzice pozwolili dzieciom pielgrzymować do Matki Bożej.
 5. 5. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym jest specjalny dodatek – obrazek z modlitwą kierowcy do św. Krzysztofa. Jest także nowy numer Żyjmy Ewangelią.
 6. 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu: Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła i wykoszenie trawy w sobotę od godz. 800 prosimy panie: Biel Halina, Oleś Joanna, Dziedzic Agata, Kupiec Anna, Kupiec Wiesława, Kaczocha Teresa.

Aktualności

 • październik 08
  Zmiana! Zmarł śp. Franciszek Galus
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 11 października o godz. 14.00 w kościele parafialn...
 • październik 06
  Zmarła śp. Maria Sadko
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 8 października o godz. 13.00 w kościele parafi...
 • wrzesień 22
  Zmarła śp. Helena Porada
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 24 września o godz. 14.00 w kościele parafialn...
 • wrzesień 18
  Zmarł śp. Edward Sipior
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 21 września o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw....

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.