Uroczystość Przeniesienia relikwii św. Kazimierza - 26.08

  1. 1. Przeżywamy dziś uroczystość ku czci Patrona naszej Parafii św. Kazimierza, pamiątkę przeniesienia jego relikwii. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do św. Kazimierza i ucałowanie relikwii Patrona naszej Parafii. Pamiętajmy, by często modlić się do św. Kazimierza. Uroczystą sumę odpustową z procesją o godz. 10.00 będzie celebrował nasz były wikariusz ks. Bogdan Florek proboszcz parafii pw. NMP Bolesnej w Gierczycach.
  2. 2. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża pw. św. Elżbiety.
  3. 3. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnic różańcowej o godz. 17.20, po nim różaniec w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy ludzkości poprowadzą mieszkańcy Narożnik. Zapraszamy do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie wszystkich parafian.
  4. 4. Od przyszłej niedzieli będzie odprawiana Msza św. o godz. 16.00.
  5. 5. W Gościu Niedzielnym warto dziś przeczytać informacje o pieszych pielgrzymkach, a także oglądnąć zdjęcia z Tarnowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  6. 6. Dziękujemy osobom, które sprzątały w tym tygodniu kościół i wykosiły trawę. Bóg zapłać. Do sprzątania we wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Kupiec Dorota, Biel Halina, Brzychczy Dariusz, Wąż Monika oraz w sobotę od godz. 8.00: Frąc Wioletta, Szkotak Bożena, Nęga Ludwik, Kacała Teresa.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.