XXII Niedziela Zwykła - 2 września

 1. 1. Do pracy duszpasterskiej w naszej parafii przybył z parafii Siedlce wikariusz ks. mgr Paweł Gołąb. Otoczmy go naszymi modlitwami, by jego praca duszpasterska była owocna.
 2. 2. W piątek delegacja parafian z Narożnik zgłosiła w kancelarii parafialnej petycję, by przywrócić w kaplicy Mszę św. o godz. 8.30. Na nadzwyczajnym posiedzeniu rady parafialnej w piątek radni zapoznali sie z relacją ks. Proboszcza w tej sprawie. W sobotę, na kolejnym spotkaniu rady parafialnej z delegacją z Narożnik, podjęto wspólną decyzję, że Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 16.00, a w kaplicy w Narożnikach o godz. 11.00. Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom Narożnik za wyrozumiałe zaakceptowanie nowego porządku. Bóg zapłać. O Mszę św. w kościele o godz. 8.30 zabiegało od lat wielu parafian w Radgoszczy i obecnie są z niej bardzo zadowoloni.
 3. 3. Radną Rady Parafialnej w Narożnikach po śmierci śp. Waleriana Wolaka została jego żona Janina Wolak.
 4. 4. W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla szkoły podstawowej i gimnazjum, a dla przedszkolaków o godz. 10.00. Rozpoczęcie dla wszystkich grup przedszkolaków będzie w przedszkolu po Mszy św. Zapraszamy do modlitwy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli.
 5. 5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Prosimy, by wszyscy, którzy się jeszcze nie wyspowiadali uczynili to wg porządku:
 • w środę od godz. 17.00 dzieci ze szkoły podstawowej.
 • w czwartek od godz. 17.00 młodzież klas VII i VIII oraz gimnazjum.
 • w piątek od godz. 17.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
 1. 6. W środę różaniec o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Heleny.
 2. 7. W sobotę obchodzimy uroczystość Narodzenia NMP Głównej Patronki naszej diecezji. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00. W Narożnikach o godz. 17.00. O godz. 6.40 będą śpiewane Godzinki ku czci NMP, o 9.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Moniki, a o 17.30 róża pw. św. Jadwigi. Prosimy przynieść ziarno na zasiew do poświęcenia.
 3. 8. W I piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Marii Warias i Krystyny Kot.
 4. 9. W sobotę udamy się w pieszej pielgrzymce do Odporyszowa. O godz. 6.00 gromadzimy się wszyscy w kościele, by rozpocząć pielgrzymkę. Przypominamy, że dzieci ze starszych szkół podstawowych i gimnazjaliści mają obowiązek uczestniczyć w pielgrzymce.
 5. 10. Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej za oczyszczenie grobów w kwaterze żołnierzy z I wojny światowej. Bóg zapłać.
 6. 11. W Gościu Niedzielnym warto dziś przeczytać świadectwa o cudach, jakie miały miejsce w sanktuarium Matki Bożej w Pasierbcu.
 7. 12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać. Do sprzątania w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Chudy Wiktoria, Kupiec Agnieszka, Wójcik Małgorzata, Kułaga Maria.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.