XXIII Niedziela Zwykła - 9 września

 

 1. 1. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża pw. św. Anny.
 2. 2. W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża św. Z tej okazji o godz. 17.30 będzie w kościele Droga Krzyżowa. Prosimy o przyozdobienie krzyży przydrożnych, a także kapliczek kwiatami i flagami.
 3. 3. Ks. Proboszcz przekazał z funduszu Parafialnego Oddziału Caritas - 2000 zł jako dar serca dla matki i dzieci osieroconych po śmierci ojca.
 4. 4. W sobotę o godz. 9.00. na prałatówce spotkanie chórku parafialnego. Zapraszamy nowe dziewczynki do śpiewania w chórku. W piątek po Mszy św. wieczornej ważne spotkanie dla ministrantów i ich rodziców.
 5. 5. W niedzielę 23 września udamy się na autokarową pielgrzymkę rodzin i małżeństw na Jasną Górę. Zapisy w sklepie p. Seternusów.
 6. 6. W sobotę 29 września w Zalasowej odbędzie się ogólno diecezjalne spotkanie Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca. Zapraszamy członków naszej wspólnoty do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
 7. 7. W przyszłą niedzielę składka do puszek przed kościołem na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i w Tarnowie.
 8. 8. Gdzie i jak założyć konto dla dziecka, jak przygotowywać smakowite owocowe przetwory? o tym warto dziś przeczytać w Gościu Niedzielnym. W Małym Gościu Niedzielnym dla dzieci jest za darmo kalendarz szkolny, ciekawe artykuły i zabawy.
 9. 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kułaga Magdalena, Gmyr Zofia, Sroka Iwona, Mucha Maria.

Aktualności

 • listopad 02
  Zmarła śp. Maria Minorczyk
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w sobotę 3 listopada o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw....
 • październik 28
  Zmarła śp. Helena Farat
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 29 października o godz. 13.00 w kościele paraf...
 • październik 25
  Zmarła śp. Krystyna Kot
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w sobotę 27 października o godz. 15.00 w kościele parafialnym...
 • październik 08
  Zmiana! Zmarł śp. Franciszek Galus
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 11 października o godz. 14.00 w kościele parafialn...

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.