XXIII Niedziela Zwykła - 9 września

 

  1. 1. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża pw. św. Anny.
  2. 2. W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża św. Z tej okazji o godz. 17.30 będzie w kościele Droga Krzyżowa. Prosimy o przyozdobienie krzyży przydrożnych, a także kapliczek kwiatami i flagami.
  3. 3. Ks. Proboszcz przekazał z funduszu Parafialnego Oddziału Caritas - 2000 zł jako dar serca dla matki i dzieci osieroconych po śmierci ojca.
  4. 4. W sobotę o godz. 9.00. na prałatówce spotkanie chórku parafialnego. Zapraszamy nowe dziewczynki do śpiewania w chórku. W piątek po Mszy św. wieczornej ważne spotkanie dla ministrantów i ich rodziców.
  5. 5. W niedzielę 23 września udamy się na autokarową pielgrzymkę rodzin i małżeństw na Jasną Górę. Zapisy w sklepie p. Seternusów.
  6. 6. W sobotę 29 września w Zalasowej odbędzie się ogólno diecezjalne spotkanie Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca. Zapraszamy członków naszej wspólnoty do wzięcia udziału w tym spotkaniu.
  7. 7. W przyszłą niedzielę składka do puszek przed kościołem na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i w Tarnowie.
  8. 8. Gdzie i jak założyć konto dla dziecka, jak przygotowywać smakowite owocowe przetwory? o tym warto dziś przeczytać w Gościu Niedzielnym. W Małym Gościu Niedzielnym dla dzieci jest za darmo kalendarz szkolny, ciekawe artykuły i zabawy.
  9. 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kułaga Magdalena, Gmyr Zofia, Sroka Iwona, Mucha Maria.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.