XXIV Niedziela Zwykła - 16 września

 

  1. 1. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża pw. św. Kingi.
  2. 2. W środę na Mszy św. o godz. 18.00 obowiązkowe spotkanie dzieci i rodziców klas III szkoły podstawowej przygotowujących do I Komunii św.
  3. 3. We wtorek w bibliotece parafialnej o godz. 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  4. 4. Z powodu braku chętnych - nie udamy się na autokarową pielgrzymkę rodzin i małżeństw na Jasną Górę.
  5. 5. W przyszłą niedzielę, jeśli będzie dobra pogoda o godz. 16.00 w kapliczce pw. MB Częstochowskiej w Sośninie zostanie odprawiona Msza św. oraz zostanie poświęcona pięknie odnowiona kapliczka i jej otoczenie. O 15.30 będzie odmawiany przy kapliczce różaniec. Nie będzie procesji z kościoła. Jeśli będzie padał mocny deszcz Msza św. będzie w kościele.
  6. 6. Po otrzymaniu zgody od Konserwatora Zabytków przystąpiliśmy do remontu kwatery żołnierzy z I wojny światowej. Usunięto specjalistycznym sprzętem potężnych rozmiarów pień dębu oraz wszystkie uszkodzone betonowe słupy. Metalowe ogrodzenie zostało zdemontowane i przewiezione do piaskowania i malowania.
  7. 7. We wtorek o godz. 17.00 w Dąbrowie Tarn. w kinie Sokół odbędzie się otwarte spotkanie dla wszystkich mieszkańców z panią minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbietą Rafalską. Wiele rodzin w naszej parafii zawdzięcza p. Minister bardzo duże wsparcie finansowe w programie Rodzina 500 +. Zapraszamy do licznego udziału w tym spotkaniu.
  8. 8. Co się dzieje gdy wypowiadasz imię Boga? Jak ratować swoje zdrowie przed komarami? Nowe przepisy na owocowe przetwory - o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Jest nowy numer Żyjmy Ewangelią, a w nim ciekawe kazania i informacje o wydarzeniach w naszym dekanacie.
  9. 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kwiatkowska Zofia, Kwiatkowska Ewelina, Rój Stanisława, Więcław Ewa.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.