XXIV Niedziela Zwykła - 16 września

 

 1. 1. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża pw. św. Kingi.
 2. 2. W środę na Mszy św. o godz. 18.00 obowiązkowe spotkanie dzieci i rodziców klas III szkoły podstawowej przygotowujących do I Komunii św.
 3. 3. We wtorek w bibliotece parafialnej o godz. 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
 4. 4. Z powodu braku chętnych - nie udamy się na autokarową pielgrzymkę rodzin i małżeństw na Jasną Górę.
 5. 5. W przyszłą niedzielę, jeśli będzie dobra pogoda o godz. 16.00 w kapliczce pw. MB Częstochowskiej w Sośninie zostanie odprawiona Msza św. oraz zostanie poświęcona pięknie odnowiona kapliczka i jej otoczenie. O 15.30 będzie odmawiany przy kapliczce różaniec. Nie będzie procesji z kościoła. Jeśli będzie padał mocny deszcz Msza św. będzie w kościele.
 6. 6. Po otrzymaniu zgody od Konserwatora Zabytków przystąpiliśmy do remontu kwatery żołnierzy z I wojny światowej. Usunięto specjalistycznym sprzętem potężnych rozmiarów pień dębu oraz wszystkie uszkodzone betonowe słupy. Metalowe ogrodzenie zostało zdemontowane i przewiezione do piaskowania i malowania.
 7. 7. We wtorek o godz. 17.00 w Dąbrowie Tarn. w kinie Sokół odbędzie się otwarte spotkanie dla wszystkich mieszkańców z panią minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbietą Rafalską. Wiele rodzin w naszej parafii zawdzięcza p. Minister bardzo duże wsparcie finansowe w programie Rodzina 500 +. Zapraszamy do licznego udziału w tym spotkaniu.
 8. 8. Co się dzieje gdy wypowiadasz imię Boga? Jak ratować swoje zdrowie przed komarami? Nowe przepisy na owocowe przetwory - o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Jest nowy numer Żyjmy Ewangelią, a w nim ciekawe kazania i informacje o wydarzeniach w naszym dekanacie.
 9. 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kwiatkowska Zofia, Kwiatkowska Ewelina, Rój Stanisława, Więcław Ewa.

Aktualności

 • październik 08
  Zmiana! Zmarł śp. Franciszek Galus
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 11 października o godz. 14.00 w kościele parafialn...
 • październik 06
  Zmarła śp. Maria Sadko
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 8 października o godz. 13.00 w kościele parafi...
 • wrzesień 22
  Zmarła śp. Helena Porada
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 24 września o godz. 14.00 w kościele parafialn...
 • wrzesień 18
  Zmarł śp. Edward Sipior
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 21 września o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw....

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.