XXV Niedziela Zwykła - 23 września

  1. 1. W środę różaniec o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Faustyny.
  2. 2. W czwartek o godz. 17.30 rozpocznie się obowiązkowe spotkanie uczniów klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjalnych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Mile widziani są rodzice kandydatów.
  3. 3. W środę w bibliotece parafialnej po Mszy św. wieczornej spotkanie AK.
  4. 4. W ciągu ostatnich dwóch dni wykonane zostało nowe ogrodzenie w kwaterze żołnierzy z I wojny światowej. W miejsce połamanych betonowych słupów zamontowano nowe, wypiaskowano i pomalowano zabytkowe ogrodzenie. Dziękujemy Janowi Kogutowi, Benedyktowi Gawronowi i synom za solidną pracę przy odnowieniu ogrodzenia. Dziękujemy Mariuszowi Bąbie, który przez dwa w darze dla parafii prowadził tą odpowiedzialną pracę oraz panom: Andrzejowi Podoskowi, Zdzisławowi Skrzekowi i Grzegorzowi Kuładze za ofiarowany dzień ciężkiej pracy dla parafii, firmie Radbet oraz wszystkim pozostałym pracownikom. Bóg zapłać.
  5. 5. Jak wygląda życie kapłana? Dlaczego wszyscy powinniśmy się modlić za kapłanów – oraz obrazek z modlitwą za wybranego przez siebie kapłana można otrzymać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
  6. 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Tomala Elżbieta, Toczek Zofia, Toczek Józefa, Burzec Bernadeta.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.