XXVII Niedziela Zwykła - 7 października

 1. 1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski. Z tej okazji przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. 2. Dzisiaj przypada wspomnienie NMP Różańcowej. Z tej racji dziś o godz. 15.00 odmówimy różaniec w kapliczce Matki Bożej Częstochowskiej w sośnienie. Dla tych którzy nie mogą być przy kapliczce różaniec o 15.30 będzie odmawiany w kościele.
 3. 3. Nabożeństwa różańcowe w ciągu tygodnia są po Mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 15.30.
 4. 4. W środę dodatkowa Msza św. w Narożnikach o godz. 17.00, po niej różaniec.
 5. 5. W środę spotkanie dzieci komunijnych z rodzicami na Mszy św. o godz. 18.00.
 6. 6. Dziękujemy wszystkim Parafianom za dar serca na utrzymanie alumnów Seminarium Duchownego w Tarnowie, a radnym parafialnym za zorganizowanie transportu. Bóg zapłać.
 7. 7. Akcja Katolicka zaprasza w przyszłą niedzielę na Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny w Tarnowie. Zapisy w sklepie u p. Seternusów. Wyjazd busem w niedzielę o godz. 11.00 z parkingu przy kościele.
 8. 8. Na cmentarzu do kontenerów nieznani sprawcy przywieźli 5 worków złomu. Za wywóz śmieci z cmentarza we wrześniu musimy zapłacić 1450 zł.
 9. 9. Pijaństwo przy kapliczce, podrzucane śmieci na cmentarz, chuligaństwo na parkingu przy kościele wskazują, że konieczne jest założenie monitoringu na cmentarzu, przy kościele i przy kapliczce MB Częstochowskiej w sośnienie. W przyszłą niedzielę prosimy wszystkich parafian o ofiary na ten cel.
 10. 10. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym jest dodatkowo film pt. Sprawa Chrystusa, warto go oglądnąć. W ciągu tygodnia w przedsionku kościoła można nabywać kalendarze dla rolników.
 11. 11. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Szeliga Agnieszka, Leżoń Halina, Dykas Maria, Szkotak Józefa, Moździerz Jolanta, Dykas Bernadetta. Prosimy o wykoszenie trawy wokół kościoła.

Aktualności

 • październik 08
  Zmiana! Zmarł śp. Franciszek Galus
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 11 października o godz. 14.00 w kościele parafialn...
 • październik 06
  Zmarła śp. Maria Sadko
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 8 października o godz. 13.00 w kościele parafi...
 • wrzesień 22
  Zmarła śp. Helena Porada
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 24 września o godz. 14.00 w kościele parafialn...
 • wrzesień 18
  Zmarł śp. Edward Sipior
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 21 września o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw....

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.