XXIX Niedziela Zwykła - 21 października

  1. 1. Nasza parafia przeżywa dzisiaj 4 rocznicę nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego. Poprzez Adorację Najśw. Sakramentu i odnowienie Zawierzenia Jezusowi Miłosiernemu, z wiarą i ufnością oddajmy siebie, nasze rodziny i parafię Jezusowi Miłosiernemu. Adoracje od 11.00 do 15.00 prowadzą róże. Prosimy prowadzących o chwile ciszy na prywatną modlitwę w czasie każdej adoracji. O godz. 15.00 będzie Godzina Miłosierdzia połączona z Komunią św., po niej będzie modlitwa różańcowa. Na 15.00 zapraszamy wszystkich lżej chorych. Zapraszamy wszystkich do jak najliczniejszego udziału w tym nabożeństwie.
  2. 2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny, na nabożeństwach różańcowych będziemy modlili się za misje i misjonarzy.
  3. 3. U ministrantów są do odebrania kartki na wypominki. Imiona i nazwiska zmarłych prosimy czytelnie zapisywać. Jeżeli ktoś życzy sobie by wypominki były czytane o 7.00, 10.00 lub w Narożnikach należy to wyraźnie zapisać.
  4. 4. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie odbywają się wybory samorządowe. Pamiętajmy wszyscy o naszym obowiązku wobec naszej „Małej Ojczyzny” jaką jest Radgoszcz, by wziąć udział w głosowaniu. Potrzebny jest dowód osobisty.
  5. 5. Na czym polega bezczeszczenie Komunii św., czyli świętokradztwo, kilka razy dzięki Bogu uniknęłam śmierci wspomina piosenkarka Antonina Krzysztoń o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym, są także zdjęcia ze starej kapliczki MB Częstochowskiej w sośninie.
  6. 6. Dziękujemy osobom, które sprzątały w tym tygodniu kościół oraz panu Pawłowi Sipiorowi za piękne posprzątanie alejek w sośninie. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Lichorobiec Zofia, Pikul Agnieszka, Pikul Wanda, Pikul Stanisława.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.