XXXI Niedziela Zwykła – 4 listopada

  1. 1. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy wszystkich Parafian na uroczystą Mszę św. o godz. 10.00, w czasie której zostanie poświęcony pomnik, z figurą Matki Bożej Katyńskiej oraz płyta upamiętniająca bohaterską postawę mieszkańców Radgoszczy w latach II wojny światowej.
  2. 2. W piątek na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się za Ojczyznę, a następnie będziemy uczestniczyć w patriotycznej Drodze Krzyżowe z kościoła na cmentarz prowadzonej przez młodzież i dorosłych. Prosimy zabrać do kościoła znicze i jak najliczniej przybyć na to nabożeństwo.
  3. 3. W niedzielę o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej odbędzie się koncert Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich oraz zbiórka na leczenie naszej parafianki. Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie.
  4. 4. Bardzo prosimy, by z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości wszystkie domy w naszej parafii zostały ozdobione Polskim Flagami Narodowymi. Przez cały tydzień przedsionku kościoła u ministrantów, będzie można nabywać flagi biało-czerwone.
  5. 5. Wypominki listopadowe i jednorazowe są czytane w naszym kościele do czwartku o godz. 16.30, w niedzielę o 15.30.
  6. 6. W odpowiedzi na prośby parafian w kościele w ławkach zamontowane zostały uchwyty na czapki i torebki. Kosztowały 850 zł. Prosimy by ich nie łamać. Prosimy tez, by nie niszczyć butami klęczników w ławkach, co się niestety dosyć często dzieje.
  7. 7. W Gościu Niedzielnym są bardzo ciekawe artykuły o drodze do niepodległości Polski, a w Małym Gościu komiks o polskich harcerzach.
  8. 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła oraz placu wokół kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Zielińska Emilia, Witaszek Bogusława, Wiśniewska Urszula, Minorczyk Tomasz, Gondek Teresa.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.