XXXII Niedziela Zwykła - 11 listopada

 1. 1. Obchodzimy dziś 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji na Mszy św. o godz. 10.00, zostanie poświęcony pomnik z figurą Matki Bożej Katyńskiej oraz płyta upamiętniająca bohaterską postawę mieszkańców Radgoszczy w latach II wojny światowej.
 2. 2. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża pw. św. Marii Magdaleny.
 3. 3. Nasza parafianka dwu letnia Alicja jest bardzo poważnie chora. Musi być poddana bardzo drogiemu leczeniu. I etap leczenia będzie kosztował aż 90 000 euro. W przyszłą niedzielę panie z Caritasu i dzieci ze Szkolnego Koła Caritas będą przed kościołem i kaplicą zbierać do puszek dary serca na pomoc dla chorej dziewczynki. Bardzo serdecznie prosimy o hojne dary serca na ten cel.
 4. 4. Dzisiaj o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej odbędzie się koncert Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich oraz zbiórka na leczenie naszej parafianki. Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie.
 5. 5. Kościół katolicki najsilniej jednoczył Polaków ze wszystkich trzech zaborów w drodze do odzyskania niepodległości. Warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. W Małym Gościu jest komiks o skautach.
 6. 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Gondek Joanna, Gondek Justyna, Ryk Dorota, Kupiec Urszula.

Aktualności

 • wrzesień 16
  Zmarł śp. Wiesław Błocho
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 19 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym p...
 • wrzesień 16
  Zmarła śp. Emilia Koza
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 17 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...
 • wrzesień 13
  Zmarła śp. Joanna Saładyga
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w sobotę 14 września o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw....
 • wrzesień 03
  Zmarł śp. Wąż Adolf
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 6 września o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.