XXXII Niedziela Zwykła - 11 listopada

  1. 1. Obchodzimy dziś 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji na Mszy św. o godz. 10.00, zostanie poświęcony pomnik z figurą Matki Bożej Katyńskiej oraz płyta upamiętniająca bohaterską postawę mieszkańców Radgoszczy w latach II wojny światowej.
  2. 2. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża pw. św. Marii Magdaleny.
  3. 3. Nasza parafianka dwu letnia Alicja jest bardzo poważnie chora. Musi być poddana bardzo drogiemu leczeniu. I etap leczenia będzie kosztował aż 90 000 euro. W przyszłą niedzielę panie z Caritasu i dzieci ze Szkolnego Koła Caritas będą przed kościołem i kaplicą zbierać do puszek dary serca na pomoc dla chorej dziewczynki. Bardzo serdecznie prosimy o hojne dary serca na ten cel.
  4. 4. Dzisiaj o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej odbędzie się koncert Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich oraz zbiórka na leczenie naszej parafianki. Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie.
  5. 5. Kościół katolicki najsilniej jednoczył Polaków ze wszystkich trzech zaborów w drodze do odzyskania niepodległości. Warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. W Małym Gościu jest komiks o skautach.
  6. 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Gondek Joanna, Gondek Justyna, Ryk Dorota, Kupiec Urszula.

Dane teleadresowe

Parafia pod wezwaniem 
św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz,
pl. św. Kazimierza 15
telefon (0-14) 641-41-05
e-mail radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.