XXXIII Niedziela Zwykła - 18 listopada

 1. 1. W środę na Mszy św. o godz. 17.00 obowiązkowe spotkanie dzieci przygotowujących do I Komunii św. wraz z rodzicami.
 2. 2. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża pw. św. Moniki.
 3. 3. W środę w bibliotece parafialnej po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej i Parafialnego Zespołu Synodalnego.
 4. 4. Ponieważ Msze św. wieczorne są godz. 17.00 dlatego kancelaria parafialna w środę czynna jest przed mszą św. od godz. 16.00 do 16.50.
 5. 5. Za przygotowanie uroczystości 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości dziękujemy: p. Edwardowi Frącowi i Janowi Idzikowi za pielęgnację krzewów i drzewek wokół kościoła. Katarzynie Szwajkosz, Bożenie Szwajkosz, Kazimierzowi Gondkowi, Mateuszowi Moździerzowi za przygotowanie dekoracji w kościele. Bóg zapłać.
 6. 6. Prosimy o hojne dary serca dla naszej parafianka dwu letniej Alicji, która jest bardzo poważnie chora i musi być poddana bardzo drogiemu leczeniu. Panie z Caritasu i dzieci ze Szkolnego Koła Caritas przed kościołem i kaplicą zbierają dziś do puszek dary serca na pomoc dla chorej dziewczynki.
 7. 7. Jak parafie w naszej diecezji świętowały 100-rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości? Warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
 8. 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Stefańczyk Janina, Błachaniec Czesława, Rychlińska Julia, Rychlińska Anna.

Aktualności

 • grudzień 12
  Zmarł śp. Zygmunt Wątroba
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 14 grudnia o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw....
 • grudzień 09
  Zmarła śp. Krystyna Bator
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 11 grudnia o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw....
 • grudzień 03
  Zmarł śp. Marek Sadko
  Zmarł śp. Marek Sadko. Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w środę 28 listopada o godz. 14.00 w k...
 • listopad 23
  Zmarła śp. Teofila Bogacz
  Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 23 listopada o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw...

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.