IV Niedziela Adwentu - 23 grudnia

1. Jutro ostatnie roraty o 7.00 i zakończenie Nowenny do Dzieciątka Jezus.
2. Pasterka w Narożnikach będzie o godz. 21. 30, w kościele parafialnym o godz. 23. 00. O godz. 22.40 w kościele w oczekiwaniu na Boże Narodzenie będziemy modlić śpiewem Ciemnej Jutrzni Adwentowej. Na Pasterce będzie składka na Fundusz Obrony Życia.
3. W święto św. Szczepana nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.
4. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża św. Weroniki.
5. Gratulujemy 27 osobom w naszej parafii, które od 25 marca przez 9 miesięcy modliły się w intencji dzieci nienarodzonych.
6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej Mszy św. małżonkowie będą odnawiali przyrzeczenia małżeńskie.
7. Serdecznie dziękujemy: Katarzynie Szwajkosz, Irenie Zawiślak, Janowi Sipiorowi, Kazimierzowi Gondkowi, Eugeniuszowi Burcowi, Mateuszowi Moździerzowi, Jackowi Burcowi, Dominikowi Leżoniowi za wykonanie pięknej szopki oraz młodzieży za udekorowanie kościoła. Bóg zapłać.
8. Dziękujemy Małgorzacie i Zbigniewowi Gierczyńskim, Jackowi Banasiowi, Kazimierzowi Nodze i Stanisławowi Burcowi za ofiarowanie choinek do kościoła, strażakom za ich zainstalowanie w kościele. Bóg zapłać.
9. W dzisiejszym podwójnym Gościu Niedzielnym jest przepiękny modlitewnik na Wigilię oraz ciekawe artykuły o zwyczajach bożonarodzeniowych.
10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O dokładne posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy parafian: Duda Beata, Pyzik Dorota, Mazur Teresa, Gierczyńska Małgorzata, Burzec Jolanta oraz w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Doś Stanisława, Witaszek Anna, Burzec Anna, Niewiadomska-Burzec Ewelina.
11. Rodzice chorej Alicji w podziękowaniu za dar serca na leczenie ich córki zapraszają wszystkich do udziału w koncercie znanego w całej Polsce Tarnowskiego Chóru Gos. pl w piątek 28 grudnia o godz. 18.00. Serdecznie wszystkich parafian na ten koncert zapraszamy.

Please publish modules in offcanvas position.