Święto św. Szczepana - 26 grudnia

 1. 1. Z okazji świąt Bożego Narodzenia panie z parafialnego oddziału Caritas przygotowały 9 paczek o wartości 30 - 50 zł dla osób samotnych i dla rodzin potrzebujących wsparcia. Dziękujemy firmie Tarsmak za przekazane wyroby oraz wszystkim osobom, które w sklepach złożyły dar serc na ten cel. Bóg zapłać.
 2. 2. W najbliższą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Prosimy, by wszyscy małżonkowie przyszli do kościoła razem i byli blisko siebie – w czasie każdej Mszy św. będzie uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
 3. 3. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 będzie błogosławieństwo i rozesłanie kolędników misyjnych, którzy zaraz po Mszy św. będą odwiedzać domy w naszej parafii i zbierać ofiary na misje.
 4. 4. Dzisiaj nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
 5. 5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 6. 6. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przekazane nam kapłanom życzenia świąteczne oraz upominki na świąteczny stół. Bóg zapłać.
 7. 7. Rodzice chorej Alicji w podziękowaniu za dar serca na leczenie ich córki zapraszają wszystkich do udziału w koncercie w naszym kościele znanego w całej Polsce Tarnowskiego Chóru Gos. pl w piątek 28 grudnia o godz. 18.00. Serdecznie wszystkich parafian na ten koncert zapraszamy.
 8. 8. Porządek odwiedzin duszpasterskich w tym tygodniu:
 • czwartek od 8.30      Grochowiska i Poręby
 • piątek od 8. 30         Żdżary południowe (do p. Adama Sipiora) i Górki
 • sobota od 8. 30        Kaczówka i Żdżary północne
 • niedziela od 11. 30   Trzydniaki i ul. Słoneczna
 1. 9. Z powodu kolędy kancelaria parafialna w piątek i w sobotę czynna będzie od godz. 8.00 do 8.30.

Please publish modules in offcanvas position.