Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa - 30 grudnia

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 będzie błogosławieństwo i rozesłanie kolędników misyjnych, którzy zaraz po Mszy św. będą odwiedzać domy w naszej parafii i zbierać ofiary na misje.
2. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie „Starego Roku” będzie w poniedziałek o godz. 16.00. O godz. 15.30 odmówimy wspólnie różaniec, który poprowadzi róża pw. św. Weroniki.
3. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi pw. św. Józefa.
4. W niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Po każdej Mszy św. ministranci będą rozprowadzać poświęconą kredę i kadzidło. Składane ofiary będą przeznaczone na dar serca dla chorych dzieci.
5. W uroczystość Trzech Króli o godz. 9.50 pod dzwonnicą rozpocznie się Orszak Trzech Króli. Zapraszamy wszystkie dzieci, a także starszych abyśmy przyszli na Mszę św. do kościoła ubrani w królewskie szaty, z koroną na głowie. Piękne korony można będzie nabywać od dzisiaj po każdej Mszy św. u ministrantów.
6. Porządek odwiedzin duszpasterskich w tym tygodniu:
w poniedziałek od 8.30 - Zarzecze za rzeką oraz Lisiaki Północne od p. Zielińskich do p. Seternusów.
7. Z powodu kolędy kancelaria parafialna w poniedziałek czynna będzie od godz. 8.00 do 8.30.
8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy parafian: Kupiec Janina, Kupiec Anna, Błocho Maria, Błocho Alicja oraz w sobotę od godz. 8.00: Kowal Lucyna, Sipior Teresa, Burzec Lucyna, Moskal Grażyna.

Please publish modules in offcanvas position.