Święto Bożej Rodzicielki - 1 stycznia

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:
- w czwartek od godz. 16.00 cała szkoła podstawowa
- w piątek od godz. 16.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
2. W I czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 16.00, różaniec o 16.30, o 17.00 Msza św.
3. W I piątek od godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin Wiktorii Kacała i Emilii Bator.
4. W uroczystość Trzech Króli o godz. 9.50 pod dzwonnicą rozpocznie się Orszak Trzech Króli. Zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci, abyśmy przyszli na Mszę św. do kościoła ubrani w królewskie szaty, z koroną na głowie. Piękne korony można będzie nabywać od dzisiaj po każdej Mszy św. u ministrantów. Dochód przeznaczony z ich sprzedaży będzie na pomoc dla chorych dzieci.
5. W I piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich członków AK na obowiązkowe spotkanie w sprawie zorganizowania opłatka dekanalnego dla całego dekanatu.
6. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o godz. 16.20. Różaniec bez rozważań w intencji przebłagalnej poprowadzą mieszkańcy ul. Jagiellońskiej.
7. Plan odwiedzin duszpasterskich:
• w sobotę od 8.30 - Żdżary Południowe od końca do p. Adama Sipiora
                            - Górki
• w niedzielę od 11.00 – ul. Spokojna od p. Wężów i Narożniki.
8. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg odwołał śp. Józefa Dudka. Pogrzeb we czwartek o godz. 14.00 Różaniec o 13.30. Dobry Jezu, a nasz Panie…