VI Niedziela Zwykła - 16 lutego

1. 1. W najbliższą sobotę do naszej parafii przybędą - obraz oraz relikwie św. Jana Pawła II.
  2. 2. Program uroczystości w sobotę:

- o godz. 16.00 - uroczyste powitanie relikwii w kościele i Msza św.

- o godz. 17.00 - nabożeństwo różańcowe i ucałowanie relikwii.

- od godz. 18.00 - modlitwa prywatna do sw. Jana Pawła II w ciszy.

- o godz. 19.00 - Nabożeństwo próśb do św. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii.

1. 3. W niedzielę na zakończenie każdej Mszy św. przed południem odmówimy Litanię do św. Jana Pawła II oraz oddamy cześć relikwiom. O godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia, błog. i pożegnanie relikwii.
  2. 4. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do licznego udziału w tym pięknym Nabożeństwie.
  3. 5. W przedsionku kościoła jest wyłożona specjalna księga do której codziennie można wpisywać prośby do św. Jana Pawła II. Zachęcamy do modlitwy za pośrednictwem św. Jana Pawła II poprzez odmawianie dzisiaj Litanii w czasie Nabożeństwa 40 godzinnego, przed lub po modlitwie różańcowej w środę oraz w modlitwach prywatnych.
  4. 6. W środę o godz. 16.30 różaniec poprowadzi róża pw. św. Małgorzaty.
  5. 7. W środę obowiązkowe spotkanie dla dzieci I komunijnych i rodziców.
  6. 8. W piątek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. O godz. 16.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Litania do św. Jana Pawła II i o 17.00 Msza św. z kazaniem.
  7. 9. W przyszłą niedzielę na Nabożeństwo 40 godzinne zapraszamy wg następującego programu:

11.00 - 12.00       Poręby, Podlesie, Zadębie (prowadzi róża pw. św. Jadwigi).

12.00 - 13.00       Lisiaki północne i Podkościele (prowadzi róża pw. św. Elżbiety).

13.00 - 14.00       Lisiaki południowe (prowadzi róża pw. św. Urszuli Ledóchowskiej).

14.00 - 15.00       Kaczówka i Osiedle (prowadzi róża pw. św. Heleny)

15.00                   Godzina Miłosierdzia i pożegnanie relikwii św. Jana Pawła II.

15.30                    Nieszpory Eucharystyczne i Msza Święta.

(Teksty adoracji zelatorzy mogą odebrać dzisiaj w zakrystii kościoła).

16. 10. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym jest między innymi interesujący artykuł papieża Franciszka o Janie Pawle Wielkim.

17. 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz I piętra wikarówki w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Natalia, Minorczyk Anna, Szwajkosz Stanisława, Pikul Danuta, Banaś Teresa.