V Niedziela Wielkiego Postu - 29 marca

1. Zachęcamy do zapoznania się z DEKRET BISKUPA TARNOWSKIEGO W ZWIĄZKU ZE STANEM EPIDEMII W POLSCE. Jest zamieszczony na stronie Internetowej Diecezji Tarnowskiej i na naszej stronie parafialnej.
  2. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Nie będzie Mszy św. z procesją i poświęcenia palm. Zachęcamy, aby palmy ustawić przy domowym ołtarzyku lub na stole i wspólnie się pomodlić.
  3. Z okazji odpustu parafialnego wszyscy chorzy zostali zaopatrzeni sakramentami św. Gdyby ich stan się pogorszył nie ma potrzeby, aby wzywać kapłana z posługą sakramentalną. Z powodu epidemii i konieczności zachowania bezpieczeństwa w I piątek nie udamy się do chorych z posługą sakramentalną.
  4. Wszystkie dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej, w ramach nauki religii w czasie epidemii, będą otrzymywały do pobrania na stronie Internetowej Parafii w zakładce: Katecheza, pomoce do realizacji w domu kolejnych katechez. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, szczególnie z klasy III i VIII do systematycznej nauki religii.
  5. Prosimy, aby tylko bardzo ważne sprawy załatwiać w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia kancelarii. Prosimy jednak wcześniej umówić się w tych sprawach telefonicznie.