Niedziela Palmowa - 5 kwietnia

1. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. (Msza św. będzie transmitowana w Internecie).
2. W Wielki Piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo Wielkiego Piątku rozpocznie się o 18.00. Najpierw będzie Droga Krzyżowa, następnie liturgia słowa Bożego, adoracja Krzyża św. i Komunia św. (Nabożeństwo będzie transmitowane w Internecie). Prosimy o udekorowanie na Wielki Piątek wszystkich przydrożnych Krzyży. Przypominamy o zachowaniu w Wielki Piątek postu ścisłego oraz abstynencji od alkoholu i pokarmów mięsnych. Podobnie uczyńmy w Wielką Sobotę.
3. Liturgia Wielkiej Nocy rozpocznie się w sobotę o godz. 19.00. (Msza św. będzie transmitowana w Internecie).
4. Msze św. w Wielką Niedzielę o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 16.00. (Msza św. o godz. 8.30 - będzie transmitowana w Internecie).
5. Dziś na Mszy św. o godz. 8.30 - Ks. Proboszcz dokona poświęcenia odrestaurowanego krzyża i kapliczki z Kaczówki. Planowana była Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii, a na jej zakończenie miała być poświęcony krzyż i kapliczka. Z przyczyn obiektywnych nabożeństwo nie mogło być odprawione. Bóg zapłać 5 sponsorom za ufundowanie renowacji.
6. Przypominamy, że zgodnie z poleceniem służb państwowych aż do odwołania, w nabożeństwach w kościele może wziąć udział tylko 5 osób – czyli praktycznie Ci, którzy zamówili intencję Mszy św.
7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Do posprzątania kościoła w Wielką Sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kaczmarczyk Maria, Halagarda Justyna, Pikul Jolanta, Wąż Stefania, Machnik Agnieszka. Prosimy o niezawodne przybycie wszystkich zaproszonych do sprzątania.