Wniebowstąpienie Pańskie - 24 maja

1. Transmisja Mszy św. w niedzielę o godz. 8.30.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o 15.30.
  3. We wtorek obchodzimy Dzień Matki z tej okazji wszystkim mamom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, zdrowia, prawdziwej pociechy z dzieci i wszelkiej pomyślności.
  4. Rodzice klas VIII wyrazili swoją zgodę i dlatego sakrament bierzmowania dla kandydatów z naszej parafii będzie udzielony w Dąbrowie Tarnowskiej 17 czerwca o godz. 18. 00. Jeżeli przepisy bezpieczeństwa się nie zmienią w uroczystości w kościele wezmą udział sami kandydaci oraz ich świadkowie.
  5. W celu przygotowania się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy kandydatów wraz z jednym z rodziców do kościoła nie wcześniej tylko na godz. 18.30 klasę VIII a w poniedziałek, VIII b we wtorek.
  6. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy wraz z rodzicami na spotkania do kościoła: klasa III a w środę o 18.30, klasa III b w czwartek o godz. 18.30 z modlitewnikami i z Małym Katechizmem.
  7. Mamy kolejny rachunek do zapłacenia za gaz 2900 zł.
  8. Dziękujemy 4 lektorom i 3 ministrantom za piękne posprzątanie kwatery żołnierzy z I wojny światowej na naszym cmentarzu. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, w którym są m. in. artykuł o niebezpieczeństwach jakie niesie za sobą nieodpowiedzialne umieszczanie przez rodziców zdjęć i informacji o swoich dzieciach w mediach społecznościowych. Jest także dodatek o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej.
  10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i wykoszenie trawy w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Parafian: Białas Edyta, Seternus Emil, Kmieć Natalia, Elbin Zofia.