Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 31 maja

1. W poniedziałek tj. jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 18.00 i o 17.00 w Narożnikach. O 6.40 będą śpiewane Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 8.00 modlitwę różańcową poprowadzi róża pw. św. Anny, o godz. 9.30 róża pw. św. Kingi, a o godz. 17.30 róża pw. św. Faustyny.
  2. W święto Matki Kościoła kancelaria w poniedziałek będzie nieczynna.
  3. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Marii Magdaleny.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:
    • w środę od godz. 17.00 szkoła podstawowa
    • we czwartek od godz. 17.00 klasy VII i VIII
    • w piątek od godz. 17.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
  5. W I piątek od godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Joanny Lichorobiec i Marka Węża. Kancelaria parafialna jest nieczynna.
  6. W I czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 17.00, różaniec o 17.30, o 18.00 Msza św. Na temat bierzmowania nie mamy na razie żadnych dodatkowych informacji.
  7. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o godz. 17.20. Różaniec bez rozważań w intencji przebłagalnej poprowadzą mieszkańcy: Zarzecza za rzeką.
  8. O przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało prosimy mieszkańców: Górek, Narożnik, Podlesia, Zarzecza małego za cmentarzem. Ołtarze będą budowane na placu kościelnym. Przygotowane są banery i metalowe stelaże. Potrzebne będą stół, dywan, kwiaty. Za przygotowanie ołtarzy są odpowiedzialni radni parafialni.
  9. Prosimy, aby w poniedziałek dzieci klas IV, V i VI przychodząc do kościoła na Msze św. przyniosły zeszyty do religii i zostawiły je na oknie w przedsionku kościoła. Uczniowie klas VII przyniosą zeszyty w czwartek na spowiedź. Zeszyty będą do odebrania w I piątek.
  10. Dziękujemy 4 lektorom i 3 ministrantom za wyplewienie alejek do kapliczki MB Częstochowskiej w sośninie. Bóg zapłać.
  11. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym są ciekawe artykuły m.in. rady profesora Mariana Zembali o tym jak walczyć skutecznie z wirusem.
  12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać.